Dovolenka romantika - všetky argumenty proti?

Dovolenka romantika pre mnohých je druh povinného atribútu letnej dovolenky. Šuchot mora, čokoládové opálenie, exotické ovocie a určite mexická vášeň na pláži, v hotelovej izbe a potom všade. Možno je pravda, že výlet do mora bez romantického dobrodružstva - plytvanie peniazmi? Alebo v prázdninových románoch je lepšie, aby sa zapojili? Po analýze situácie sme zistili päť argumentov proti a iba jeden - pre.

Argument jeden: štatistický. Percento prázdninových románov, ktoré skončili šťastne, alebo aspoň bez problémov a problémov, je mizne malé. V závislosti na rôznych faktoroch, ako je miesto a čas odpočinku, vek, vlastnosti výchovy, túžba po alkohole a oveľa viac, najviac 3-5% rezortných románov končí bez negatívnych následkov. Aké nástrahy čakajú na milostný katamarán v stredisku, prečítajte si nižšie ...

Druhý argument: hygienický. Neznáme osoby sú veľmi atraktívne, ale, bohužiaľ, nie sú celkom zdravé a ... infekčné. A nie je to len o tých chorobách, ktoré sú prenášané pohlavne as jedným alebo iným úspechom, je zabránené rôznymi prostriedkami individuálnej ochrany. Tam sú niektoré veľmi neočakávané veci. Napríklad, jeden z mojich známych priniesol svrab ako suvenír z dovolenky, z ktorého ani tie najdrahšie a elektronicky testované kondómy nechránia. A ten, kto ho odmenil touto pohromou, pozrite sa na fistuly.

Tretí argument: finančné. Nezáleží na tom, či ste bohatý muž alebo žena, ktorá sotva vybrala dovolenku. Pod praporom plážových vášní, skúsení podvodníci a podvodníci úspešne chovajú oba druhy peňazí. Existuje toľko príkladov, že je to aj tak smutné spomenúť si ... Osobne 50-ročná žena okamžite príde na myseľ, ktorá bola fascinovaná určitým egyptským mladým mužom menom Sasha. „Povedal mi, že jeho meno je ako Puškin!“ Panna vzlykala. Opálený "Pushkin", rozprávajúc jej zuby a lámajúce jej srdce, "tlačil" s neuveriteľným množstvom údajne zlatých šperkov, po ktorých bezpečne zmizla ...

Štvrtý argument: trestný. Človek, ktorý je omámený zo slnka, mora a nárastu hormónov, je bezbranný, pripravený na výkon a veľmi nekriticky hodnotí, čo sa s ním deje. Ak chcete ísť uprostred noci na neznámu diskotéku? Áno, ľahko! Sadnite si s cudzincom do auta? Áno, toľko, koľko chcete! A potom je jedna možnosť horšia ako ostatné ...

Piaty argument: logický. Najpresvedčivejšie. Aký je účel dovolenkovej romantiky? Dajte potešenie. V akom scenári sa môže vyvinúť? Prvá možnosť: všetko je zlé, škaredé, trápne a všeobecne lepšie zabudnúť čo najskôr. Druhá možnosť: všetko je báječné, nádherné, chcem, aby trvala a trvala ... To je miesto, kde je pes pochovaný - stredisko romantiky, podľa definície, je prchavé a stručné. Ukazuje sa, že dobrá dovolenka romantika je tiež zlé! Rýchlo končí, zanecháva pocit podvodu, nespokojnosti, nenahraditeľnej straty niečoho hodnotného. V tomto prípade trpí a ešte viac.

Hrôza? Nie naozaj. Pretože tam je jeden argument pre resort romancektoré môžu prepísať všetky argumenty proti. A argumentom je toto: v lete v stredisku môžete nájsť pravú lásku. Áno, podivné, ako sa to môže zdať, niektoré rezortné romány, aj keď skôr zriedka, ale stále skončili šťastne!

V atmosfére letných prázdnin sa ľudia niekedy otvárajú nielen vyzliekaním na pláži, ale aj vystavovaním duše. Nie je zbytočné pripomenúť, že známy herec Sergej Bezrukov sa stretol so svojou budúcou manželkou Irinou v rezorte v Grécku a vzťah pôvodne vyvinutý v štýle klasickej dovolenkovej romantiky. A potom si uvedomili, že nemôžu byť bez seba a vydali sa. Ani Lorak sa tiež stretol so svojím budúcim manželom na pobreží Antalye a ona nie je jediná. Môže sa stať, že satelit na ceste na pláž sa stane satelitom pre zvyšok vášho života. Zabalíme kufor - a veľa šťastia!

Pozrite si video: Ice Age: Continental Drift (Február 2020).