Systém "Minus 60" Catherine Mirimanova

Autorov systém chudnutia, ktorý vytvoril neprofesionálny odborník na výživu Ekaterina Mirimanova. Jej osobný rekord je na rovnakej úrovni ako úspechy operného speváka Demisa Roussosa a dizajnéra Karla Lagerfelda - od dobrého muža s hmotnosťou 120 kg sa zmenila na príťažlivú dievčinu 60 kg.

Systém Minus 60 sa skladá zo štyroch častí: diéta, pohyb, starostlivosť o pleť a psychológia. Pravidlá potravín sú podmanivé jednoduchosť a pohodlie. Hlavná tromfová karta Mirimanova - môžete jesť čokoľvek, navyše v akomkoľvek množstve. Jedinou podmienkou je, že tento sviatok obžerstva musí pokračovať až do poludnia. „Dnes som napríklad jedol pohár mascarpone s cookies na raňajky,“ hovorí Ekaterina. „Ide o to, že v skutočnosti nejete veľa ráno.“

Pravidlá popoludní sú sprísnené: musíte vylúčiť niektoré kombinácie produktov. Napríklad, mäso a zemiaky nemožno jesť, ale s ryžou, pohánkou alebo zeleninou - prosím. Obmedzenia večere sú ešte prísnejšie. Hlavnou podmienkou je, že môžete mať večeru len do šiestich hodín večer av žiadnom prípade neskôr. „Ide tu o to, že ak budete čakať, potom nasledujúce ráno nechcete nič sladké a chutné,“ vysvetľuje Catherine.

Mali by byť tri alebo štyrikrát denne bez prechodného občerstvenia. Spôsoby varenia, okrem vyprážania v oleji. Avšak, na raňajky, ak naozaj chcete, môžete a vyprážané.

Druhou veľrybou systému je fyzická aktivita. Úplatky množstvo nákladu: 15-minútový poplatok v dopoludňajších hodinách je dosť, ale musíte urobiť každý deň. Catherine sama robí niečo ako aerobik s prvkami jogy a pilates. „Je hlúpe očakávať, že človek s moderným rytmom života strávi hodinu každý deň cvičením,“ hovorí Catherine, „takže na tom netrvám. Tu nie je dôležité, koľko kalórií spálite, hlavná vec je udržať vaše telo v dobrom stave. “

Pravidlá starostlivosti o pleť tiež neznamenajú nič komplikované alebo drahé a sú tiež výsledkom osobných experimentov: „Samozrejme, keď som za rok a pol upustil 60 kg, musel som byť ako Shar-Pei,“ hovorí Ekaterina. "Avšak vďaka masáži a správnej starostlivosti o telo, ako vidíte, sa to nestalo." Starostlivosť o pleť obsahuje tri zložky: kávový drh, samo-masáž a múmiu, ktorá pomáha proti strie.

Nakoniec, psychologické postoje sú jednoduché pravidlá motivácie. „Zvyčajne ľudia schudnú na dovolenke, na pláži alebo na iných podujatiach. Správnym postojom je chudnúť nie pre niekoho alebo niekoho, ale len pre seba, “hovorí Ekaterina. Táto jednoduchá pravda by sa nemala len spomenúť, ale realizovať a prijať ako vodítko k činom.