"Fast Lee" s Stanislavom Rogachevom v regióne Moskva

"Fast Li" je dynamický smer čínskej gymnastiky, ktorý rozvíja silu, rýchlosť, flexibilitu a agilitu. Chcete sa pokúsiť? Pozývam vás na fitness víkend "Fast Lee" 14-17 júla na predmestí.

Cvičenia čínskej gymnastiky "Fast Li" sú prevzaté z rôznych štýlov wushu. Táto odroda pomáha rozvíjať zmysel pre koordináciu, flexibilitu a zručnosť, čo je obzvlášť užitočné pre zápasníkov a tanečníkov, hoci samozrejme to neublíži ostatným.

V čínskej gymnastickej triede "Fast Li" na televíznom kanáli "LIVE!" Pracujeme takmer celé telo, striedajúce tréningy pre rôzne svalové skupiny. Každá lekcia pozostáva z aktívneho zahrievania, intenzívnych bojových cvičení a strečingu. Výsledkom je, že svaly v tóne a metabolizme sú urýchlené, takže cvičenia sú účinné v boji proti nadmernej hmotnosti. Štúdium cvičení začína pomerne ľahkou úrovňou: aj keď máte napríklad slabú koordináciu, nebojte sa začať - všetko bude postupom času a budete prekvapení.

Gymnastika "Fast Lee" sa bude venovať fitness víkendu 14-17 júla na predmestí. Budeme skúmať základné princípy "Fast Lee" a základy sebaobrany, vypracovať spoločnú gymnastiku a vytvoriť niekoľko špeciálnych komplexov pre strečing. Na prednáške vypracujeme pre každého účastníka individuálne tréningové programy, aby ste sa vrátili domov nielen s batožinou nových poznatkov a dojmov, ale aj s plánom ďalšieho vzdelávania.

Miesto stretnutia bolo vybrané osvedčeným: v Kunpenling Retreat Centre, pokojne, pokojne a dobre, je tu nádherný borovicový les, vtáky spievajú, v blízkosti je rieka. Vo všeobecnosti, krása a ďalšie! Uvidíme sa čoskoro!

Užitočné odkazy:

Video stretnutia "Dýchacie praxe" a "Čínska gymnastika" s Stanislavom Rogachevom vo fitness video knižnici klubu "LIVE!".