Julia Silky

Inštruktor klubu "LIVE!" Detská joga, v láske s ich prácou. Jej snom je stretnúť sa s dalajlámom a niesť myšlienku wellness pre masy.

Julia je jedným z ľudí, pre ktorých je šport už od detstva spôsob života: lyžovanie, volejbal, plávanie, jazda na bicykli a neskôr - kickbox, step aerobik a jazda na kajaku. Ťažšie povedať, čo neurobila.

Na učenie jogy, Julia tiež začala mimo športový záujem. „Myslel som si: prečo nie? Prax začala s Iyengarom, potom prešla na univerzálnu jogu, skúšala ashtanga vinyasa, zúčastnila sa seminárov Andreyho Lappu, “hovorí Yulia.

Postupom času sa postoj Julie voči jogy zmenil: od hobby sa stala neoddeliteľnou súčasťou každého dňa. Akonáhle v skupine, ktorú navštívila Julia, učiteľ ochorel. Chlapci najprv požiadali dievča, aby ho nahradilo, a potom mu poradili, aby začali učiť sami - to fungovalo veľmi dobre.

Sergej Agapkin, stanica jogy

Inšpektor Ishvara jógy Julia získala certifikát v Prana yoga centre. Teraz Julia študuje terapiu jogy na kurze Sergeja Agapkina (stanica jogy) a pomáha tým, ktorí sa zotavujú zo zranení.

Julia považuje vyučovanie detskej jogy za absolútne prirodzené pokračovanie jej kariéry: vždy miloval deti a táto láska je vzájomná. Vo svojich triedach hrajú malí jogíni, chatujú a spievajú piesne v čase s pohybmi a ásanami. „Každá lekcia je tvorivý proces,“ hovorí Julia. - Niekedy sú deti rozmarné, môžu kňučať v shavasane (pretože sa napríklad rozhodli stať sa duchom). Niekedy začnú hovoriť o svojich snoch, o bábikách, o živote. A toto je aj joga. “

Pozrite si video: Ali Julia: Affordable Peruvian Silky Straight Hair Review (Február 2020).