5 úprimných scén z filmov, ktoré nás môžu veľa naučiť

Priznám sa, pri pohľade na horúce "obrazovky" sex, niekedy sen byť v mieste hlavnej postavy. Samozrejme, v skutočnosti sú šance na „zapálenie“ s Bradom Pittom alebo Jamie Dornanom zanedbateľné, ale kto nám bráni zariadiť vášeň kina s naším „pozemským“ partnerom? Zvážte senzačné erotické scény z filmov a zistite, od špecialistu, čo nás môžu naučiť.

Scéna # 1: "Sex po boji", film "Pán a pani Smith"

V slávnej komédii thriller Brad Pitt a Angelina Jolie hrať vrah manželov, ktorí už dlho znudený rodinný život. Keď sú však hlavné postavy nariadené, aby sa navzájom zabili, medzi nimi náhle vzplanie vášeň. Z umeleckého hľadiska je film pomerne slabý, ale jeho hlavným vrcholom je scéna, v ktorej Pitt a Jolie najprv bojujú medzi sebou a potom sa oddávajú vášnivému sexu.

ako už bolo vysvetlené Victoria Bastrykina, sexuológ, expertka Centra sexuálnych vzdelávacích tajomstievSexuálne vzrušenie proti hádke je výsledkom ostrého uvoľnenia hormónov. Muži aj ženy dramaticky zvyšujú hladinu adrenalínu, testosterónu, čo vedie k zvýšeniu libida. „Začína sa podobať starovekému pohlavnému styku, ktorý nikdy nebol s predohrou, bol agresívny, tvrdý a prekonával ženský odpor. Situácia v hádke nás prakticky odhodí na inštinktívnu úroveň, a to všetko sa veľa zmení, “poznamenáva expert.

Našťastie, s cieľom vyvolať tak agresívne vášnivý sex, nemusíte hľadať dôvod na škandál. Časté konflikty stále postupne ničia vzťahy. Podľa Victoria Bastrykina, môžete len náznak na muža, že sa vám páči sex ťažšie alebo začať vtip boja. „Mohlo by to byť nejaký argument, boj vankúša alebo ľahké šľahanie. Hlavnou vecou je, že obaja chápete, že je to hra, “hovorí expert.

Ak váš pár už pozná hry na hranie rolí, môžete pridať skript s nejakým agresívnym príbehom, ktorý sa vám páči - napríklad hra znásilnenia, únosu atď.

Scéna číslo 2: "Agresívna ženská dominancia", film "Základný inštinkt"

V legendárnom thrilleri je dosť vzrušujúcich erotických scén, ale jeden z najpamätnejších je ten, v ktorom hrdinka Sharon Stoneová spája svojho milenca (Michaela Douglasa) s posteľou a potom ho hrubo ovláda v pozícii jazdca. Vidíme, že takéto agresívne, dominantné správanie súčasne šokuje a vzrušuje človeka.

Podľa Victoria Bastrykina sa mužovi páči póza „zhora“, pretože po prvé, môžete obdivovať postavu vášho partnera a po druhé, môžete konečne pustiť kontrolu a vychutnať si proces. „Žiadosť o ženskú nadvládu sa často objavuje v postavení mužov, pretože sa v živote tak moc kontrolujú, chcú túto kontrolu aspoň v sexe uvoľniť,“ vysvetľuje expert.

Žena je tiež veľmi nápomocná pri dominantnom postavení. V postoji "jazdca" dokáže ovládať proces potešenia - hĺbku prenikania, rýchlosť frikcií, nástup orgazmu atď. Podľa sexuológa môže byť táto hra zaujímavejšia. Napríklad, ak ste v procese v osobitným spôsobom, aby napätie intímne svaly. Môžete rovnako ako v "základnom inštinkte", kravatu muža k posteli, so zaviazanými očami, alebo jednoducho "ukázať moc" s ľahkými pleská, uhryznutie alebo tvrdé bozky.

Scéna číslo 3: "Zmyselné oslobodené pohlavie", film "Nymphomaniac" (časť 1)

Ak je druhá časť škandalózneho filmu Larsa von Triera bolestivá a pochmúrna, prvá je skutočným hymnom sexuality a emancipácie. Je to tam, kde môžete nájsť najkrajšie erotické scény a požičať si veľa zvádzacích techník od hrdinky.

To je len tá scéna, kde Joe (Stacy Martin), sediaci v reštaurácii, strčí kopu dlhých lyžičiek a pozerá do svojich milovaných očí. Ak je ťažké rozhodnúť o publicite a lyžičkách, potom napríklad v kuchyni s banánmi môžete tento trik ľahko zopakovať.

Čo sa týka sexuálnych zručností, jedna z najkrajších scén na obrázku je tá, kde sa postavy Stacey Martin a Chailly La Befa oddávajú láske na samom začiatku svojho románu. Počas intímnych pohladov Joe hovorí, že fráza, ktorá sa neskôr stala slávnou: "Vyplňte všetky moje diery."

Bohužiaľ, v skutočnosti je pre nás často ťažké hovoriť o našich túžbach s partnerom tak priamo. Podľa sexuológa sa ženy zvyčajne obávajú, že budú v očiach partnera vyzerať smiešne, hlúpe alebo vulgárne.

Podľa sexuológa, aby si oddýchol v posteli rovnako ako hrdinka „Nymphomaniac“, hovorte viac so svojimi blízkymi mimo spálne o tom, čo sa vám páči. „Počas intimy sa tiež snažte sústrediť na svoje pocity. Čím viac sa do nich ponoríte, tým menej sa budete starať o to, čo si človek myslí, “hovorí expert.

Victoria Bastrykina tiež odporúča, aby toto cvičenie: 21 dní, na niekoľko minút, fantazírovať, že sledujete porno film, v ktorom ste hlavnou postavou. „Použite akúkoľvek špinavú fantáziu. Postupne sa zvyk bude fixovať a v posteli sa budete cítiť uvoľnenejšie, “poznamenáva expert.

Scéna číslo 4: "Sex pred všetkými", film "Hanba"

V slávnej dráme je jedna z najviac zábavných scén, v ktorej má hlavná postava sex v hoteli v New Yorku pri obrovskom okne, takmer v úplnom výhľade na celé mesto. Ako vysvetľuje sexuológ, sex na verejnom mieste je jednou z najbežnejších erotických fantázií ľudí. „Toto je porušenie verejných tabu a všetky zakázané veci sa silne zapájajú, spôsobujú búrku emócií,“ hovorí expert.

Ak tieto fantázie nie sú pre teba tiež cudzie, ale tvoj blízky nezdieľa ich, potom ich postupne realizujme. „Začnime, napríklad, úprimnejšie na dotyk, pobozkajte partnera na verejných miestach. Potom môžete nosiť špeciálne oblečenie, ktoré nepotrebujete vzlietnuť a pokúste sa mať sex na záchode v reštaurácii alebo v aute. Postupne sa ten muž príde ochutnať, “- povedal expert.

Scéna číslo 5: "Sweet BDSM", film "50 odtieňov šedej"

Po vydaní tohto kultového melodramu na obrazovkách sa mnoho žien zaujímalo o techniku ​​"vanilkovej" BDSM sex. A to všetko vďaka scéne, v ktorej sa Christian Gray (Jamie Dornan) prvýkrát venuje Anastacii (Dakota Johnson) jemnostiam BDSM lásky. V kurze idete so zavázanýma očami, bičom a putami.

Podľa Victoria Bastrykina, BDSM postupy často zlepšujú nielen sex, ale aj vzťahy všeobecne. „Vedci zistili, že ľudia, ktorí praktizujú BDSM, sú vernejší, majú nižšiu úroveň stresu a viac si navzájom dôverujú. Okrem toho, tento typ intima výrazne rozširuje zmyselné skúsenosti, umožňuje vyskúšať si v rôznych úlohách - a to ako kontroly a podriadenosti, "- povedal expert.

Ak máte záujem o opakovanie skúseností Anastacia, potom by ste sa najprv mali naučiť základné princípy BDSM. „Dohodnite sa s človekom, čo vás vzrušuje a čo nikdy nedovolíte. Tiež diskutujte o zastavení slov a zastavte gestá, “odporúča špecialista. Najlepšie zo všetkého sú všeobecne akceptované - „zelené“, „žlté“ a „červené“.

Podľa experta je lepšie začať s niečím jednoduchým a to, čomu nerozumiete, je lepšie nepoužívať ho. Použite mäkké putá, zaviazané oči, svetlá pleská na spodnej strane alebo malý, slabý bič. Môžete tiež hrať v teplotnom rozdiele - dotknúť sa pokožky vášho partnera niečím horúcim alebo studeným.