Bodyflex cvičenie tváre od Marina Korpan

Diváci sa často pýtajú, či bodyflex môže utiahnuť tvárové svaly a prečo Marina KorpanNerobím tieto cvičenia v mojich programoch. Gymnastika naozaj pomáha urobiť tvár krásnou. Cvičenia však nie sú veľmi estetické. Preto sa najlepšie robí sám pred zrkadlom. A ako - poviem vám to.

Netreba dodávať, že dodatočná časť kyslíka sprísňuje a obohacuje pokožku? Je to vďaka životodarnému O2 stáva sa pružnejšou. Po prvých týždňoch tried som to cítil sám. Bodyflex, Ale čo robiť s druhou bradou a voľným krkom? Každý vie, že je to táto "nebezpečná" a veľmi jemná zóna, ktorá vynáša náš vek. Nestrácajte paniku. Existujú dve veľké cvičebné body. Možno to nebudú robiť na verejnom mieste, ale sú veľmi účinné..

Bodyflex na tvári: "Ošklivý grimas"

Názov je úplne opodstatnený. Neboj sa. Cvičenie pomáha utiahnuť svaly na krku. Takže začnime.

1. Stojte v základnej polohe flex body - ako keby ste sedeli na stoličke. Ruky sa opierajú o nohy tesne nad kolená.

2. Zdvihnite hlavu na strop tak, aby vaše svaly krku boli napäté. Dajte spodnú čeľusť dopredu, predstavte si, že musíte bozkávať strop s dolným retom. Toto cvičenie nazývam Guboshlep. Mali by ste pocítiť silné napätie svalov na krku. Urobte klasické dýchacie cvičenia bodyflex a vráťte sa do normálnej polohy.

Uistite sa, že vaše nohy sú úplne na podlahe. Toto cvičenie by sa malo opakovať päť až osemkrát s oneskorením dýchania po dobu asi osem sekúnd (ak je to pre vás veľa, držte sa čo najviac). Nasledujúci deň sa môže objaviť nepríjemné pocity na krku. Je to preto, že svaly sú slabo rozvinuté. Žiadne veľké veci.

Faceflex na tvár: cvičenie "Lion"

Toto cvičenie pre svaly tváre. Pomáha zbaviť sa druhej brady a malých vrások okolo očí.

1. Zoberte si pózu, ako keby ste si sadli. Ruky - tesne nad kolenami. Vykonajte dychové cvičenie.

2. Otvorte si ústa, vaše pery by mali tvoriť malý kruh (ako keby ste povedali písmeno "O"). Ukážte svojmu jazyku a vytiahnite ho čo najviac. Pozrite sa a otvorte oči čo najširšie. Mali by ste cítiť, že tvár sa tiahne hore a dole. Nezabudnite správne dýchať.

Nezabudnite pravidelne vykonávať tento jednoduchý komplex. Pokúste sa to urobiť pred zrkadlom a cítiť každý sval, ktorý funguje. Nebojte sa byť vtipné. A efekt nie je príliš dlhý, uisťujem vás.

Sledujte on-line video a zhabajte s Marina Korpan

Chcete študovať online? Celý kurz strávený na váhe s Korinom Marina je tiež v našej fitness video knižnici.

Aj v našej knižnici fitness videoklipov môžete sledovať online video kurzy "Bodyflex", kde Marina učí základy tejto disciplíny.

V knižnici fitness video nájdete všetky video lekcie "Lose Weight with Marina Korpan. Expresný kurz.

Môžete si zakúpiť sadu DVD "Znížiť hmotnosť s prístrojom Marina Korpan" v našom internetovom obchode!

Osobný blog Marina Korpan

Nájdete tu všetky príspevky blogu Marina Korpana!

Diskusné disciplíny Marina Korpan

Fórum o disciplínach "Bodyflex" a "Lose Weight with Marina Korpan" nájdete tu.