Fitness prehliadka "Lose Weight with Marina Korpan" v Tunisku. začiatok

Vášeň pre thalasso. Voľné ženy na východe. Ľahké dýchanie a arabský trh.

Triedy budú skvelé - uvedomili sme si to hneď, ako sme zostúpili z rampy. "Bude to skvelé pre nás dýchať tu," zasnežne natiahnutý, vdychujúci mierne chladný pikantný tuniský vietor. Všade, dokonca aj na autobus, z nejakého dôvodu vonia ako vyhrievaný olivový olej, badián, červená paprika a okvetné lístky ruží. Tieto vône by mali tento účinok určite posilniť.

Späť v lietadle, Marina zaobchádzať so všetkými domáce klobásy sendviče. Keď som videla svoje zmätenie, vysvetlila: „Dnes je to možné. A zajtra - všetko je na diéte! “Avšak od začiatku bola naša skupina prekvapivo vedomá: aj keď sa batožina dostáva do batožiny, všetci sa najprv chytili rohože do tried a až potom si spomenuli na svoje kufre.

Cestou do hotela sme diskutovali o programe: „A poďme študovať trikrát denne! A tiež sila zaťaženia! “„ A snívam, že si sadnem na štiepanie! “- jeden z účastníkov, najfarebnejšia a štíhlejšia Marina, sa mimochodom modlila. "Najprv prestaneš fajčiť so mnou!" Vyštekol Korpan. Keď sme však od sprievodcu počuli, čo na nás v hoteli čakajú početní ľudia, boli sme strašne rozrušení a rozhovor prešiel novým smerom: „Urobme tri procedúry denne! Nie, päť! “

Cesta z letiska trvala dve a pol hodiny. Počas tejto doby sme sa dozvedeli, že Tunisko je jednou z najpokojnejších, civilizovaných a bohatých krajín arabskej Afriky s neobvyklou architektúrou a veľmi zaujímavou históriou.

„Ženy z Tuniska,“ povedala učiteľka Katya, „sú úplne rovnocenné v právach s mužmi. Oni sú oficiálne zakázané nosiť hidžáb, študujú, pracujú, sami si vyberajú životného partnera ... "Práve v tejto dobe, emancipované tuniské ženy na ceste, ich oči zahalené v burkách, predbiehali stádo oviec ... Avšak pocity strašnej chudoby a zrúcaniny, ako v tom istom Egypt tu nie je. Ucho je potešené francúzskym jazykom - v Tunisku, ako nám vysvetlila Katya, je to osobitný dialekt.

Hotel Africa Jade mal rád všetkých naraz a bezpodmienečne. Pure eklektický a pseudoafrický štýl - drevené figúrky, kožky leopardov a antilop, klietky s papagájmi a kobercami. Ale všetko je zdobené chuťou a územie je veľmi dobre premyslené: v zložitom bludisku krytých galérií, záhrad, barov a víl je takmer nemožné sa stratiť. Ale skrývať sa s knihou na jednej z najjemnejších pohoviek je jednoduché.

Keď sme sa usadili, okamžite sme išli hľadať miesto na precvičenie a zistili: v skutočnosti je celý hotel ideálnym miestom pre bodyflex. „A každý deň sa pohneme! - Marina Korpan hovorila s horiacimi očami, bežiacimi z bazéna na pláž. "Ráno na mori, večer pod palmami." Jednohlasne sme ju podporili. Na večeru všetci odvážne opustili buchty v prospech najčerstvejšieho šalátu z morských plodov, grilovaného tuniaka a jahôd. Teraz v Tunisku jahodovej sezóny. Po večeri pili kávu a rozprávali o bodyflexe - hneď sa stali priateľmi. Ukázalo sa, že takmer všetci účastníci turné sú „pokročilí užívatelia“ bodyflexu: buď študujú na diskoch alebo chodia do štúdia vo vlastnom meste. Mnohí prišli so svojimi deťmi: Sveta s dcérou a synom, Tanya s dvoma chlapcami, Olya s dievčaťom Christina, ktorá sa mimochodom rozhodla spolupracovať so svojou matkou. Rozišli sme sa skoro, pretože prvý tréning, ktorému sme museli čeliť v 7 ráno. Keď som zaspal, cítil som sa ako hrdinka piesní Vertinskyho: zvieracie kože na stenách a dlhotrvajúce výkriky papagájov.

Prvá lekcia prebehla dobre: ​​všetci spali, prišli načas. Marina učila správne dýchať studený morský vzduch, venovala pozornosť každému účastníkovi.

Mnohí museli preškoliť - spočiatku sa zaoberali nesprávnym systémom. „Ak pracujete s takýmto nadšením a prestanete jesť klobásu, ktorú ste si priniesli z domu vo svojej izbe,“ Marina vrhla syčiaci pohľad na Svetlanu a Ritu z Uljanovska.

Po tréningu sme sa rozhodli ísť na Nabel - najbližšie mesto z nášho hotela. Najprv sa chceli dostať na autobusovú stanicu taxíkom, ale Marina rezolútne povedala: „Poďme a dýchame!“ Na ceste sme si rozprávali, smiali sa, fotografovali a potom sa ponorili do dvoch autentických taxíkov s padajúcimi dverami a ako skutoční miestni obyvatelia išli do Nabelu ,

Toto krásne starobylé mesto nás potešilo veľkolepými mešitami a madrasami, obielenými domami, na strechách ktorých sú pripojené vtáčie klietky. A samozrejme, farebný orientálny bazár, kde sme sa okamžite stali účastníkmi klasickej atrakcie: „Krásna, len lukom, nekupujte!“ „Výpredaj! - Zasyčal som našim účastníkom. Genetická pamäť mi pomohla najmä znížiť cenu krásnych strieborných náušníc z $ 25 na $ 5.

Naše dievčatá si kúpili poháre z krištáľového čaju, šály, luxusné lacné šafránové a medené riady. Okrem toho som odporučil uchopiť jojobový olej, čierne mydlo a prírodný ílovitý múr, aby sa večer zahriali v hammame. Potom sme mali obed v kaviarni - jedli sme desivý diel kuskusu s mäsom a zeleninou, pili lahodný čaj z mäty. Zvlášť vedomí obmedzená na jahodovú šťavu.

Vo večerných hodinách dokonale dýchal. Marina dala jedinečný systém bodyflex - nemá žiadne kontraindikácie a líši sa od tradičného.

Pred večerou, mnohí išli do thalasso centra: niekto okamžite išiel na zasadnutie alebo, a ja, v spoločnosti niekoľkých ďalších účastníkov, blažene visel v teplom bazéne s morskou vodou a protiprúdom. A potom, rozmazaná liečivou hlinkou, sa zohriala na teplej mramorovej lavičke Hammamu a takmer potešila.

Pozrite si video: Módna prehliadka vo fitness centre (Január 2020).