Ako dať objem vlasom: odborné poradenstvo

Ako napraviť objem vlasov a vytvoriť ilúziu hrubých vlasov pomocou správneho strihania, štýlu a farbenia? Využite tieto tipy.

Použitie farbenia

Po každom farbení vlasov sa nezdá, ale naozaj sa stáva objemnejším! Pri penetrácii vo vnútri farba stláča každý vlas a väčšinou sa stáva silnejšou. A niektoré farbiace techniky sú schopné pridať vizuálny objem. Napríklad ombre s plynulým prechodom z tmavých koreňov na svetlejšie. Tenké vlasy vyzerajú luxusnejšie, keď sú zafarbené vlasmi. Ak máte asymetrický strih, bude sa hrať ešte lepšie, ak budú pramene farebné v rôznych tónoch: v 2-3 tónoch v rovnakom farebnom rozmedzí. Chcete priťahovať veľa pozornosti na vlasy? Potom urobte tónovacie farby, čo najbližšie k farbe vlasov. Niektoré pramene ukážu svoj vlastný pigment, ktorý vyzerá ako vrchol. Keď existuje veľa takýchto dôrazov, zdá sa, že je tu veľa vlasov. Tónovanie je dobré, pretože zvyčajne poskytuje lesk.

So strihom

Tenké vlasy je lepšie nerastieť. Opadajú a objem na korune úplne stratil. Optimálna dĺžka je krátka alebo stredná a tvar je bob, rovný alebo rovný, s dlhým rovným alebo asymetrickým nárazom. Ak máte radi dlhé vlasy, mali by byť profilované: s krátkou nohou a predĺženými zámkami na tvári. Potom neztratia svoju pomp. Graduácie vytvárajú vizuálny objem v hornej časti hlavy, dlhý rovný alebo roztrhané, česané okraje na tvári. Existujú ďalšie triky, pre ktoré vlasy vyzerajú silnejšie. Napríklad s úhľadne orezanými koncami. Takéto pramene vyzerajú oveľa silnejšie, pridávajú hrúbku a objem účesu a vo všeobecnosti účes vyzerá lepšie.

Použitie štýlu

Krátke vlasy budú luxusnejšie vďaka kudrlinkám. Striekačky rozstrekujte sprejom na objem a skrutkujte na kolieskach (môžete použiť kliešte, ale nie viac ako raz za týždeň). Potom, čo odstránite pečivo, nemaľte si vlasy, ale ruky si ruky a posypte lakom. Aby bolo možné dlhšie položiť, každý prameň môže byť mierne česaný v koreňoch.

Dlhé vlasy získajú objem, ak je každé vlákno prvé zvlnenie v koreňoch, a potom vietor alebo položte vlasovú kefku. Vlnitosť vytvára špeciálne kliešte. Čím tenšie pramene budete mať, tým výraznejší bude efekt. Nezabudnite na upevnenie laku.

Užitočné tipy

Suši sušič vlasov, nakláňanie hlavou nadol a zdvihnite pramene v koreňoch. Hlasitosť bude aj bez obalových prostriedkov!

Čokoládové farebné vlasy sa pri trblietaní objavia silnejšie. Naneste na konci nanášania postrekom na lesk.

Zdroj: Lisa.ru