Vzťahová rutina: stabilita alebo túžba po zeleni

Stabilita, predvídateľnosť, dobre zavedený život ... Na to ste boli tak dychtiví a nakoniec ste získali. To je len váš partner, zdá sa, že to vôbec nie je šťastné. Povedz nám prečo.

Keď milenci práve začínajú žiť spolu, vzájomne sa prispôsobovať, navzájom sa spoznávať, každý deň je plný novosti, každá drobná maličkosť sa stáva udalosťou. Láska farby sveta v jasných farbách a nemôže hovoriť o nudu. Ale čas plynie, život sa usadzuje a spolu so stabilitou nevyhnutne prichádza rutina. V tom spočíva veľké nebezpečenstvo. Faktom je, že všetci sa odlišujeme od monotónnosti každodenného života. Skutočnosť, že pre vás je dôvera v budúcnosť a dobre organizovaný život, pre vášho partnera môže byť nenávistný "Groundhog Day". Podľa psychológov sú z tohto hľadiska všetci ľudia rozdelení do troch typov. Ak spoznáte v čase, ktorý z nich vy a váš spoločník, veľa problémov v osobných vzťahoch sa vyhnete.

Typ 1: „Hnutie - život!“

Tento typ zahŕňa ľudí, pre ktorých je rutina smrti podobná. Zmysel existencie pre ne je v neustálom pohybe, v neustálom intenzívnom pôsobení a zmene scenérie. Niečo sa musí nevyhnutne diať okolo a vôbec nezáleží na tom, či je to zlé alebo dobré. Vzhľadom na charakter ich charakteru je pre takýchto ľudí ťažké začať alebo skôr udržiavať úzke vzťahy, aby sa venovali jednému druhu činnosti. Nie sú schopní zastaviť sa a plne sa ponoriť do jednej veci. Vždy musia lietať ďalej, žijú zajtra. Ak spoznáte svojho partnera v tomto príklade, pripravte sa na to, že celý váš život s ním prejde pod heslom „A večná bitka, len snívame o mieri!“.