Hodnotenie "LIVE!": Kancelárske simulátory

Robiť si fitness počas práce je komplexná veda. Buď ste s úradmi veľmi dobrí, alebo máte simulátor, ktorý vám umožňuje vykonávať cvičenia bez toho, aby ste si všimli. Niektoré z nich sú v našom rebríčku a pokračujú v tému fitness na poludnie.

MINI EXERCISE BIKE

Spotreba kalórií - 520 za hodinu

Rozmery: výška - 48 cm, šírka - 38 cm

Príslušenstvo: zobrazenie, rýchlosť merania, vzdialenosť, čas tréningu a spálené kalórie

Jeden z našich čitateľov povedal o svojom "bojovom priateľovi", ktorý je umiestnený pod jeho stôl: "Mám trochu trénera bez sedla pod stolom. Keď začínam fidget na stoličke, zamestnanci vedia, že chcem ísť na toaletu, ale jazdu na bicykli. " Toto je Mini Exercise Bike - sklápací cvičný bicykel americkej firmy Stamina. Môže byť tiež použitý pre nohy - ako keby šlapal bicykel a pre zbrane - ako kefovanie navijaku. "Toto je samozrejme nezmysel," dodal inštruktor Konstantin Tsybunov. - Pre plnohodnotný tréning je potrebné správne umiestnenie tela: tak, aby sedlo bolo v presnom uhle pripojenom k ​​osi, ku ktorej sú pripojené pedále. Ale myslím si, že minikamer je mimoriadne užitočná vec, nejako vás v priebehu pracovného dňa pohybuje. "

TREKDESK

Spotreba kalórií - 156 za hodinu

Rozmery: dĺžka - 182 cm, šírka - 86 cm

Príslušenstvo: stojan na telefón, puzdro na ceruzku

Práca počas chôdze alebo myšlienka práce na cestách je vo vlastníctve MD, endokrinológ James Levin z Mayo Clinic v Arizone. "Myslím, že," komentuje svoj vlastný vynález, "že zamestnávateľ by mal povzbudiť zamestnancov, aby sa pohybovali. A pre obéznych ľudí a tých, ktorí nepravidelne navštevujú telocvične, môj TrekDesk je poslednou príležitosťou schudnúť. " Mimochodom, dômyselná myšlienka Levina zatiaľ nenašla podporu medzi masami - dnes s ňou pracujú iba recepční Mayo Clinic. Keď som sa pýtal, koľko jednotiek sa predalo počas niekoľkých posledných mesiacov, Dr. James Levin čestne odpovedal: "Nula." Zatiaľ čo TrekDesk je na amazon.com voľne predávaný dlho s 20% zľavou.

KANCELÁRSKY TENIS

Spotreba kalórií - 205 za hodinu

Rozmery: 40 x 40 cm

Príslušenstvo: dve rakety a dve loptičky

Mám zvláštny postoj k ping-pongu: v mojej predchádzajúcej práci, uprostred spoločenskej miestnosti, bol tu tenisový stôl, ku ktorému by z času na čas mohli prísť všetci. Bohužiaľ v našej redakcii nie je miesto pre tabuľku v plnej veľkosti, ale našli sme cestu - objednali sme súbor "tenisu kancelárií". Strana sa odohráva priamo na pracovisku, hlavnou úlohou je umiestniť monitor na bezpečnom mieste. "Zdvihnite kolegu z kresla," hovorí na obale. Ale to nie je úplne presné: na rozdiel od skutočného ping-pongu si môžete zahrať posedenie v kancelárii Tennis.

ESPANDER BRUSH

Spotreba kalórií - 20 za hodinu

Rozmery: priemer 12 cm

Je to meter na zápästie, je to dynamometer na zápästí. Najvhodnejší z všetkých uvedených simulátorov sa predáva v akomkoľvek obchode so športovými potrebami a stojí len pár halierov. Gumový prsteň sa musí jednoducho stlačiť a oddeliť jednou rukou alebo druhou rukou, ale zmysel takéhoto jednoduchého povolania bude obrovský. Expandér, hudobníci, fotografovia, armáda, horolezci, cyklisti trénujú všetkých, ktorí potrebujú rozvíjať a posilňovať svaly ramien a zápästí. Kto a za akých okolností prišiel s použitím gumového prstenca na účely výcviku, nie je známy, ale rozhodne by mal postaviť monument.

SCOOTER

Spotreba kalórií - 700 za hodinu

Rozmery: 60 x 90 cm, priemer kol 36 mm, nosnosť až 120 kg

Najjednoduchší spôsob dopravy (a vo všeobecnosti hračka) v kancelárskych podmienkach sa premenil na urýchľovač myslenia. Veľkosť a celková architektúra kancelárie v tomto prípade nezáleží - na jazdenie skútra, veľa priestoru nie je potrebné. Spomínam si, ako Philip Bakhtin, šéfredaktor časopisu Esquirire, raz prijal taký skúter ako darček. V dňoch pred doručením čísla sa objavil okolo pracovnej plochy a uviedol do poriadku myšlienky. Je pravda, že ostatní účastníci tohto procesu nasledovali jeho príklad a skúter sa veľmi rýchlo stal nepoužiteľným.

VALCA

Spotreba kalórií - 294 za hodinu

Veľkosť: Leg

Vo filme "Boogie Nights" sa dievča, ktoré sa venuje natáčaniu pornofilmov, neodstúpi z kolieskových korčúľ, dokonca aj keď má sex, za čo dostáva názov javiska Rollergerl. Je známe, že herečka Heather Graham, ktorá hrala túto úlohu, uprednostňuje v reálnom živote aj videá so všetkými ostatnými typmi outdoorových aktivít. My sme sa v redakcii rozhodli dohodnúť deň na kolesách. Rozstrihneme sa medzi tabuľkami, zrazíme nešťastných kolegov v dielni a zároveň zaťažíme teľaťa a gluteálne svaly. Po ceste stratíme pár kilogramov živej váhy a praktizujeme vestibulárny aparát. O výsledkoch správy.