5 najlepších mobilných datovania aplikácie

Svet sa nezastavuje a mení sa technológia hľadania partnera. Účet na tradičnej stránke je už včera. Mobilné aplikácie sú stále populárnejšie. S ich pomocou môžete jednoducho a rýchlo nájsť svoj ideál. Vybrali sme päť najlepších služieb romantickej orientácie.

Aplikácie v štýle „Partner na hodinu“

V tejto kategórii datovania aplikácií, možno, Yep a Pure zaslúži pozornosť.

áno

Bezplatná aplikácia pre iOS

Aký je zmysel? Program nie je zameraný ani na romantických známych, ale na nájdenie spoločníka na ďalšiu hodinu. Povedzme, či chcete ísť do kina s niekým, alebo si dať šálku kávy.

Ako to funguje? Ak chcete vstúpiť do aplikácie, nemusíte sa registrovať - ​​stačí sa prihlásiť cez Facebook. Aplikáciu opustíte a poviete, čo by ste chceli urobiť v blízkej budúcnosti - ísť do kina, piť, ísť na prechádzku. Ak je ťažké určiť, existuje možnosť „niečo zvláštne“ - to môže znamenať datovanie alebo sex. Potom vám ponúkame profily tých, ktorí hľadajú rovnaký voľný čas v okruhu 50 kilometrov od vás. So spoločným záujmom máte presne hodinu na registráciu a objednanie si schôdzky. Mimochodom, aplikácia tiež umožňuje volať sa medzi sebou - zatiaľ čo vaše telefónne číslo bude skryté, takže je to celkom bezpečné. Po 60 minútach sa aplikácia automaticky zruší a korešpondencia sa vymaže.

Čo naozaj? V Rusku nie je táto aplikácia obzvlášť populárna. Napríklad vo večerných hodinách v programe môžete zvyčajne nájsť jedného alebo dvoch ľudí s podobnými záujmami a častejšie ako niekoho iného. Súdiac podľa profilov, hlavným spotrebiteľom služby sú študenti prvého ročníka.

Pros. Jednoduché a intuitívne rozhranie, jasne definované očakávania, prijateľná úroveň bezpečnosti komunikácie. Môže sa vám hodiť, ak vás váš priateľ nečakane pustí a nemáte nikoho, s kým by ste mohli ísť do divadla.

Zápory. Nízka aktivita aplikácie, podľa dotazníka účastníka, sa o ňom dozviete málo.

rýdze

Bezplatná aplikácia pre iOS a Android.

Aký je zmysel? Podľa tvorcov služby je aplikácia navrhnutá tak, aby „vrátila ľudí k radosti z pravidelného a pestrého sexuálneho života“. Inými slovami, čoskoro nájdite partnera pre sex.

Ako to funguje? Registrácia sa tiež nevyžaduje - stačí prejsť cez Facebook. Dotazník zachováva princíp úplnej anonymity - viditeľná je len vaša fotografia a pohlavie. Veľmi užívateľsky prívetivé rozhranie, nič zbytočné. Rovnako ako v Yep, rovnaký princíp "tu a teraz." Necháte žiadosť, s ktorou by ste sa chceli stretnúť. Ponúkame vám možnosť vybrať si kandidáta v závislosti od jeho polohy od vás. Ak je sympatia vzájomná, potom máte presne hodinu na to, aby ste mohli odpovedať a vymieňať si ďalšie fotografie. A v akomkoľvek smere konverzácia ide, po 60 minútach sa obsah chatu vymaže a rozhovor sa rozpustí vo virtuálnom priestore. Mimochodom, z bezpečnostných dôvodov si partner nemôže stiahnuť vaše fotografie. To ich však nechráni pred snímkou ​​obrazovky.

Čo naozaj? Tam sa nebudete nudiť, takže je to v Pure. V ktorúkoľvek dennú alebo nočnú dobu sú muži veľmi, veľmi aktívni a odhodlaní mať sexuálne radosti. Zvlášť prekvapujúce je, že väčšina užívateľov je krásna, dobre upravená, inteligentne vyzerajúca. Nestrácajú však čas na prázdnu reč. Vaši partneri hodia pár elegantných komplimentov a potom idú rovno do bodu - "kde a kedy." Okrem konverzácie, mnohí hádzajú svoje intímne zábery, aby tak povedali, že tovar je tvárou v tvár.

Pros. Pohodlné a príjemné rozhranie, vysoká úroveň súkromia. V zásade, ak je naozaj potreba partnera na noc, je tu niekto, z čoho si vyberiete.

Zápory. Neprítomnosť akýchkoľvek informácií o účastníkovi a jeho zameranie na rýchlu organizáciu sexu môže byť namáhavá. Zdá sa, že aplikácia je stále viac zameraná na požiadavky mužov.