Arómy - obraz, nálada, tajomstvo

Svet vôní vždy žije pod záštitou módy, ktorá je dnes vo svojich trendoch mimoriadne kontroverzná. Takže v trende výklenok parfumov, unisex a status.

Arómy a stav

Stavová parfuméria nie je v súčasnosti určená ani profesionálmi, ale aj módnymi ľuďmi, ktorí vytvárajú alebo oslavujú niečo mimoriadne výnimočné. Často dominujú nezvyčajné a nezvyčajné bankovky - asfalt, kov, alkohol, kameň. Takéto kompozície ďaleko od harmónie sú uznávané ako revolučné alebo provokatívne, stávajú sa symbolom prestíže a zdôrazňujú ich príslušnosť k určitému okruhu spoločnosti. Ale hlavná vec je stratená v nich, že vôňa môže ovplyvniť dušu, zamilovať sa do seba na mnoho rokov, zdôrazniť individualitu. Aj keď, možno s časom, bude to klasika.

Klasické vzorce a výber

Móda, ako ju poznáme, prechádza, a len to najlepšie, čo si pre svoju pozornosť všimla, sa stáva klasikou. Dnes parfuméria classic rozširuje svoje zbierky, čo dokazuje, že to môže byť nové a zaujímavé, bez zmeny elegantných, bohatých a čistých receptúr. Existujú aj historicky stanovené pravidlá pre výber arómy: pre jar a leto - chladné a šťavnaté ovocie, čerstvé citrusy a more, ľahké kvetinové; pre jeseň a zimu - teplé, v ktorom je sladkosť medu, suchosť dreva, kúzlo vanilky. Ale kvetinové vône ženy nosia po celý rok.

Chuť sa líši, ale ...

Niektorí ľudia zbierajú chuťou, majúc najobľúbenejšie, iní - nemenia jedinú, ktorá sa považuje za majstrovské dielo. Ale človek a život sa menia. A parfumérie guru sa odporúča mať niekoľko parfumov. Pomáha harmonizovať sa s ročnými obdobiami a dennými časmi, udržiavať si obraz v rôznych situáciách, kultivovať emócie, zlepšovať náladu, vyvolávať spomienky, priťahovať pozornosť a dokonca robiť správy. Okrem toho, jeden z nich bude mať odvahu odhaliť tajomstvo samotnej ženy alebo muža. Ukazuje sa, že je to dôležité. Pretože parfum je vždy viac ako kompozícia s krásnou kombináciou poznámok. Príkladom je toaletná voda Amway.

Pre ňu

V zbierke značky si môžete vybrať možnosti, ktoré ukazujú, aké zaujímavé je interpretovať klasiku. Voňavkárska voda ANCESTRY vytvorila jeden z najlepších parfumov vo Francúzsku. Vôňa nie je viazaná na ročné obdobia, ale zároveň sa začína rozvíjať v letnej móde - tóny bergamotu, citrusov a čiernych ríbezlí. Potom sa kombinuje jar a leto - konvalinka, jasmín egyptský, pomarančový kvet, ružový a broskyňový zvuk. Vlak je niečo, čo v zime dobýva teplo: vanilka, santalové drevo, céder, jantár a konečne, biely pižmo, ktorý bol zahrnutý do vzorcov vôní od 50. rokov minulého storočia a je spojený s vôňou ľudskej pokožky, so životom. Nie je žiadnym tajomstvom, že kvetinové a ovocné arómy majú najmä ozdobené ženy. To znamená, že v dámskej kolekcii sa môže objaviť parfémová voda ARTISTRY Flora Chic ™. Je pre všetky časy. Unikátna kytica z ružového skla obklopuje pôvabnú kyticu z bankoviek francúzskeho Clementine, bulharskej Rose, Madagaskaru Ylang Ylang. Inšpirácia pre vytvorenie vône bola nájdená v Bagatelle Parku, nádhernej výzdobe Paríža, kde pravdepodobne kvitne milión ruží.

Pre neho

Čerstvé a odvážne chute zdôrazňujú charizmu mužov. Preto môže pánska kolekcia začať alebo dopĺňať toaletu pre mužov HYMM ™ for Men, ktorú vytvoril parfumový dom Mane. Má silu a slobodu oceánu, jeho sviežosť, soľ, nádherné vône brehov zarastené levanduľou, cédrom, citrusmi. Ďalším nálezom je koncentrovaná vôňa so skutočne mužským charakterom - ARTISTRY Men Unknown, ktorá sa objavila vďaka parfému IFF. V nej sú len tri vysoké a krásne tóny: spočiatku je počuť bergamot, v srdci je šalvia, vo vlaku sú bankovky pačuli. A hymnus tohto muža môže byť počúvaný navždy.