Ručný plast

Je to dosť agresívny a bolestivý spôsob, ako sa s problémovými oblasťami vyrovnať s ložiskami tuku. Zakladatelia tejto metódy však tvrdia, že po absolvovaní manuálnych plastov sa ľudia zbavia obsedantnej myšlienky robiť liposukciu na dlhú dobu.

V srdci ručných plastov - lámanie vrstvy tuku mechanickými prostriedkami. Neposkytuje žiadnu sprievodnú špeciálnu kozmetiku, počas sedenia sa používa bežný masážny olej. Počet sedení sa určuje individuálne, na základe charakteristík. Zvyčajne sa zasadnutia konajú raz týždenne (po týždni sa spracováva len jedna strana tela - druhá) a trvá najmenej tri hodiny.

Autorstvo metódy patrí Jurijovi Volynkinovi, ale za spravodlivosti stojí za to pripomenúť, že pred niekoľkými storočiami čínski cisári a ich prisluhovači používali podobnú techniku, nazývajúc ju „cestou tisícok zlých prstov“. Tak či onak, Volyňkin oficiálne patentoval manuálne plasty v Rusku.

Táto metóda nie je pre každého. Je dôležité, aby sa zamieňať: manuálne plast nie je spôsob, ako úplne schudnúť, funguje len na určitých miestach a prestávky len ústavné tuku. Preto, ženy s extra kíl, musíte najprv len schudnúť na normálnu váhu.

V Moskve sú len traja viac či menej stáli majstri: Volynkin, Sergej Zhdanov (ktorý, podobne ako Volynkin, tvrdí, že jeho autorova metóda sa nazýva podľa všetkých zákonov o autorských právach, „manuálna korekcia postavy“) a Baya Salynov (kontakt Je to možné cez salón krásy Moskvy Zengo). Všetci si na seba naozaj nesťažujú, čo nie je prekvapujúce - konkurenciu nikto nezrušil. Každý z nich má však veľký počet klientov, ktorí sú pripravení potvrdiť: „Moja masérka je kráľ a boh a doslova si ma vytvoril znova.“ Niekedy sa však tiež stáva, že keď bol pacient s jedným pánom, nespokojný s výsledkom, utečie do druhého.

Pravidlom je, že beží od Zhdanov do Volyňkin, vysvetľovať, že v ťažkých prípadoch (napríklad, keď klient chce odstrániť štyri alebo viac centimetrov od každého stehna) Zhdanov je bezmocný. Volynkin sa v tejto situácii chová hrdo a zásadne, nikoho nenahradí: „Už ste boli v Ždanove? Potom, mladá dáma, zbohom. Preto online fóra, na ktorých sa dotýka téma manuálnych plastov, sú plné varovaní: „Prísť k jednému pánovi, za žiadnych okolností by ste nemali byť na inom!“