Nová výška: 4 spôsoby, ako obnoviť váš vzťah s partnerom

Skôr alebo neskôr, v každom páre príde fáza sexuálnej plošiny, keď vášeň ustúpi do pokojného rodinného života. A teraz už manžel neprestáva ráno do tvojej sprchy a budeš viac vzrušený z nakupovania ako z jeho pohladení. Medzitým, znížené libido, ako červ, ticho ničí vzťahy zvnútra. Spolu s psychológmi pochopíme, ako obnoviť jas intímneho života.

Podľa odborníkov je dobrý sex neoddeliteľnou súčasťou zdravých vzťahov. A ak sa táto strana života začne "prehýbať", v páre sa nevyhnutne objavia problémy. Ako poznámky Sergey Veles, psychológ, riaditeľ školiaceho strediska „Akadémia lásky“, rutina v posteli vedie k neustálym sporom, trestným činom a samozrejme zradeniu. „Partneri sa začínajú nevedomky odkláňať od seba a časom sa jednoducho zmenia na susedov,“ dodáva.

Psychológovia sú presvedčení, že zdĺhavé novoročné sviatky sú ideálnym časom na vzájomné oživenie erotických pocitov. Počas tohto obdobia ste veselý, veselý a nezaťažený každodennými každodennými problémami.

Valeria Aginskaya, sexuológ, programový riaditeľ Centra pre sexuálne tajomstvá odporúča nasledujúce spôsoby, ako zapáliť oheň v páre:

Metóda 1: "Niekoľko dní bez orgazmu"

V tomto prípade môžu partneri navzájom pohladať rôznymi spôsobmi, ale nedotýkajú sa genitálií. V tomto procese sa obaja musíte dostať do štádia sexuálneho vzrušenia, keď už nerastie. V tomto bode dokončite hru a choďte do postele. Cvičenie je opakovať dva alebo tri dni.

„Verte mi, štvrtý deň, dokonca aj s partnermi, ktorí sú spolu dvadsať rokov, sex bude veľmi jasný. Hlavnou vecou pri výkone cvičenia je zastaviť sa v čase a nečakať na recesiu vzrušenia, ku ktorej vždy dôjde, ak nie je žiadna dohoda, “poznamenáva Valeria Aginskaya.

Metóda 2: "Masáž horúcimi mandarinkami"

Ako zdôrazňuje špecialista, mandarínky nie sú len symbolom novoročnej dovolenky, ale aj vynikajúcim afrodiziakom. A ak toto ovocie zmeníte na erotickú hru, milenec vytvorí silnú sexuálnu kotvu.

Pred masážou zahrejte mandarínky, vyhadzujte ich do horúcej vody. Môžete tiež hodiť do škorice, ak sa vám páči vôňa. Môžete olúpať ošúpané ovocie - potom sa jemne dotknete pokožky a uvoľní šťavu. A ak sa bojíte alergickej reakcie, vezmite si mandarínku s kožou, po jej trepaní masážnym olejom.

„Dotknite sa citlivých oblastí vášho partnera, čerpajte z neho. Odporúčame držať masáž zhora nadol, končiac prstami nôh, “komentuje Valeria Aginskaya.