Zlá správa pre extra kilá od Marina Korpan

Fakty hovoria samy za seba: účastníci mojich fitness prehliadok na tele flex majú čas znateľne schudnúť za pár dní. Neverte - príďte s nami do Španielska!

Nie každý sa môže nútiť cvičiť každý deň, dokonca aj pätnásť minút. Fitness prehliadka pre takúto rutinu. Zrušiť alebo znížiť triedy, škoda, dať úľavu - nie v mojich pravidlách. Program je dobre vybudovaný systém, vďaka ktorému dosiahneme výsledky. Na každej lekcii dám nové cvičenia. Budeme zapojení ráno a večer, dve hodiny pred jedlom a popoludní budeme mať voľný čas na výlety, oddych a kúpeľné procedúry.

Výsledky minulých fitness prehliadok potvrdiť: schudnúť v priebehu niekoľkých dní je reálne. Jeden z účastníkov fitnes turné v Izraeli, Tatiana, vzal šaty s ňou, ktoré nemohla nosiť na novoročnej párty, ako štandard. Ďalší účastník, Elena, priniesol džínsy, ktoré nosila, kým nebola silná. Na konci prehliadky, dievčatá zistili, že ich obľúbené veci opäť fit. Neverte - testujte sami! Fitness prehliadka v Španielsku sa bude konať od 30. apríla do 7. mája a je tu ešte príležitosť pripojiť sa k našej spoločnosti.

Na tomto turné sa zameriam na výživu. Naozaj verím, že diéty nie sú prospešné, ale to neznamená, že môžete jesť čokoľvek v akomkoľvek množstve. V prvých dňoch prehliadky, budem sledovať každého na tanieri, ale na tretí alebo štvrtý deň, budete sami začať jesť menej, pretože vďaka cvičeniam objem žalúdka sa zníži.

V Španielsku som nebol, ale dlho som sníval o tom, že sa tam dostanem. Miesto, kde sa chystáme, je známe pre zápalné strany, ktoré sú celkom kompatibilné s naším programom, pretože na rozdiel od mnohých disciplín si telo flex nevyžaduje obnovenie medzi tréningami. To je dôvod, prečo v fitness zájazdy máme čas schudnúť, a ísť na výlety, a vracajú domov, necítia sa ako po Paríž-Dakar závod.

Uistite sa, že idete do Barcelony, k nej len 75 kilometrov od pobrežia Costa Brava. Ale radím vám, aby ste vedeli vopred: možno veľmi zaujímavé miesto je veľmi blízko nášho mesta alebo dokonca nášho hotela. V januárovom turné po bodyflexe v Izraeli sme sa vydali na exkurzie do vzdialených krajín a nemali sme čas vidieť zázrak, ktorý bol priamo pod vašim nosom - pevnosť Masada a jaskyne v Kumráne. Opýtajte sa okolo priateľov, ktorí už boli na Costa Brava alebo v Barcelone: ​​kde uvaria chutné jedlo, kde nájdu obchody pre miestnych ľudí, ako sa dostať do skutočného autentického prostredia - a spoločne preskúmame najzaujímavejšie veci!

Užitočné odkazy:

Video "Bodyflex" a "Lose Weight with Marina Korpan" vo fitness-video knižnici klubu "LIVE!".