"Fit-mix" s Leonidom Zaitsevom: na ceste do cieľa

Za väčšinou projektu "Fit-mix". O tom, ako to robíte minulý týždeň, náš spoločný úspech vo veľkej miere závisí od vás. Pochopenie niektorých kľúčových bodov v konštrukcii cvičenia pomôže dokončiť dobre.

Hlavným cieľom tohto experimentu je zlepšiť tvar. Pozrime sa na úlohy, ktoré riešime na dosiahnutie tohto cieľa v každej z disciplín, ktoré tvoria "Fit Mix".

Pilates. Ťažko si dokážete predstaviť dobrú postavu bez dobrého držania tela. Ale nie každý premýšľa o tom, že dýchacie svaly sa podieľajú na formovaní postoja a držaní tela. Mnohé svaly, ktoré zabezpečujú pohyb rôznych častí tela, zároveň pomáhajú dýchať a majú vplyv aj na držanie tela a držanie tela. Pilates dáva prednosť rovnováhe prvého a posledného.

"Izotón". V každodennom živote je väčšina nákladu nesená svalmi, ktoré sa skladajú z pomalých svalových vlákien, ktoré je ťažšie trénovať, pretože každý deň pracujú. "Isotone" umožňuje presne ovplyvniť a premeniť takmer akýkoľvek pohyb na efektívne cvičenie.

Fit jóga (ásany). Zlepšenie postavy je sotva hlavným cieľom tradičnej jogy. Prax samotných ásan má však pozitívny vplyv na zdravie a navyše môže výrazne zvýšiť účinnosť iných metód z pozície korekcie tela. Podľa H. Davida Coultera, autora slávnej knihy o anatómii jogy, je to sústredenie sa na budovanie postoja, a nie zložitosť postojov samotných, ktoré môžu vašu prax posunúť ďalej. To platí najmä pre účastníkov projektu FIT MICS.

Fit jóga (dýchacie postupy). Treba mať na pamäti, že rôzne dýchacie postupy môžu niekedy zmeniť účinok konkrétnej techniky na diametrálne opačný. V tomto projekte sme použili dýchacie techniky predovšetkým na urýchlenie spaľovania tukov.

Fit Box Hlavnou úlohou fitnes boxu v tomto programe, ako som už napísal, je zvýšiť schopnosť svalov prekvapených „Isotone“ používať kyslík av dôsledku toho spaľovať tuk. Okrem toho, fit-box umožňuje pracovať v pároch. Ako ukazujú moje praktické skúsenosti, prispieva to k udržaniu vysokej motivácie, ktorá je veľmi dôležitá pri realizácii takýchto experimentov aj pri výkone vo všeobecnosti.

Želám Vám úspešný výsledok. Pripravený pomôcť, aby posledný spurt. Dúfam však, že tento výsledok bude len prechodný na našej ceste k ideálu.

Užitočné odkazy:

Video videá Pilates a Fit-Mix s Leonidom Zaitsevom sa nachádzajú vo videotéke „LIVE!“ Vo fitness klube.

Pozrite si video: KDA - POPSTARS ft Madison Beer, GI-DLE, Jaira Burns. Official Music Video - League of Legends (November 2019).