Elena Soghomonyan

Inštruktor programu Piloks v klube "LIVE!". Víťaz Svetového pohára Teakwondo. Rehabilitolog, masážny terapeut, inštruktor Pilates, osobný tréner a učiteľ ultramoderných fitness hybridných pilotov.

Moja matka si od detstva vzala Elenu do rôznych športových sekcií - gymnastiku, plávanie a tenis. A raz, keď v tenise neboli žiadne miesta v tenise, budúci víťaz sveta teakwon do Cup sa náhodne dostal do sekcie bojových umení. „Zostal som tam osem rokov,“ hovorí Elena. „Veľmi sa mi páčila skutočnosť, že všetko pre mňa fungovalo dobre a okrem toho som od detstva cítil, že vojenské vybavenie nie je len telesná výchova, ale skutočná výchova charakteru.“

Vášeň karate priniesla nielen radosť z víťazstiev na súťažiach, ale aj zranenia, kvôli ktorým Elena niekoľkokrát hodila šport. Po jednej z nich bola liečená na I. športovej klinike a vzbudila oheň so záujmom o prácu súvisiacu s rehabilitáciou športovcov. Predtým, od detstva až po kreslenie, Elena sa chystala študovať pre dizajnéra na Inštitúte ľahkého priemyslu, ale nakoniec išla do RGUFK študovať rehabilitáciu.

Vo svojich študentských rokoch sa Elena vrátila do športu, dostala sa k skúsenému trénerovi a po intenzívnom tréningu čoskoro vyhrala majstrovstvá Moskvy. V roku 2008 získal Soghomonyan striebro majstrovstiev sveta Kickboxing, bronzovú medailu na Majstrovstvách Európy a víťazstvo na majstrovstvách sveta teikvondo. Zároveň pokračovala v štúdiu, robila praktickú prácu v nemocniciach. A preto nebol čas vydať športovú kategóriu, hoci podľa noriem zodpovedala úrovni majstrov športu medzinárodnej triedy. Neskôr, Elena športová kariéra skončila narodením svojej milovanej dcéry.

Súbežne so štúdiom a športom Elena učila kickbox. V roku 2004 sa na fitness kongrese zoznámila s Pilatesom, stala sa fascinovaná týmto smerom a následne absolvovala výcvik a certifikáciu v ruskej pobočke Univerzity Body Balance - najväčšieho svetového centra pre výcvik inštruktorov v Pilates. Elena teraz pracuje ako osobný tréner a inštruktor pre skupinové programy a vyučuje kickbox, box, Pilates a nový fitness hybrid pilox, ktorý prezentuje aj v autorskom programe na TV kanáli „LIVE!“.

Voľný čas Elena sa venuje svojej milovanej dcére a komunikácii s priateľmi. Miluje kresliť, naraz mala rád hrnčiarstvo a z hlinenej keramiky. Preferuje aktívny odpočinok - Elena sa dá ľahko nájsť na kolieskových korčuliach alebo na bicykli v lese Barvikhinsky.

Chcete študovať online?

V knižnici fitness video nájdete všetky video lekcie Pilokov s Elenou Soghomonyan.

Pozrite si video: Vahe Soghomonyan - Erazel em qez. NEW 4K (Február 2020).