Ako Alexey Vasilenko objavil svoje rodné mesto z novej strany

Lietadlo z Moskvy pristálo s oneskorením, ale hneď sme si to nevšimli - tak sme boli chytení očakávaním stretnutia s novým mestom. Sme Stas Rogachev a ja. A nové mesto je Belgorod, ktorý aj ja, aj keď som sa v ňom narodil a vyrastal, nikdy neprestane udivovať.

V čakárni sme sa stretli s predstaviteľom spoločnosti "Elf" Zhenya Kovalenko - vynikajúci organizátor a len očarujúce dievča. Dala nám trochu prehliadku mesta.

Slnko, jasno a +15 - sobota ráno sa tešilo skvelému počasiu. Nemohol som uveriť, že v polovici novembra sme mohli chodiť v šatách, ktoré sú vhodnejšie na koniec apríla. Po prechádzke sme boli pri vstupe do športového centra Svetlana Khorkina, ktorá predstavuje jeden architektonický súbor s budovami Štátnej univerzity Belgorod, niekoľkých pamiatok a nábrežia. Napriek tomu, že sobota bola pracovným dňom, prišlo veľa ľudí.

Fitness festival začal vystúpením inštruktorov z klubov Belgorod. Potom tu boli majstrovské kurzy. Ponaučenia v tanečnom a step aerobiku z Belgorod dievčatá-inštruktori nastaviť správny pohyb vektor. Úroveň ich tréningu bola pomerne vysoká a ani mierne vzrušenie im nebránilo v tom, aby viedli ľudí. Keď to bolo na rade, všetci sa zahriali a povzbudili. Už po tretí krát (po majstrovských kurzoch na MIOFF festivale a fitnes konferencii v Čeľabinsku) som dal choreografiu, ktorá je kombináciou bojových a tanečných prvkov. A po tretíkrát bolo riziko opodstatnené: reakcia ľudí bola tak živá a úprimná, že som bol veľmi rád počas lekcie, aby som ukázal svoje osobné maximum, to najlepšie, čo môžem. Mimochodom, v novej sezóne na televíznom kanáli "LIVE!" Ukážem vám tento mix v mojich triedach.

Počas lekcie Stasa v hale nebolo jediné prázdne miesto! Všetci pozorne sledovali jeho hladké, sebavedomé pohyby a počúvali všetky vysvetlenia, ktoré dal. Tiež som sa niekoľkokrát zapojil do školenia. Čas vyhradený na lekciu v čínskej gymnastike, letel ako jedna sekunda. A teraz Stas dokončí svoj tréning, hovorí vďaka a vyberie tri, aby im dal ceny z TV fitness klubu "LIVE!".

Potom absolvoval fitness maratón, ktorý odmeňuje účastníkov v rôznych kategóriách. Stas a ja sme boli napríklad poučení, aby si vybrali najsilnejšie dievča. Všetci, ktorí v tento deň hovorili, dostali diplomy a suveníry. Dostali sme ako darček superbook o histórii Belogoriya. Potom sa len rozprávali a fotografovali a všetci sa zhodli na tom, že akcia bola veľmi dobre organizovaná. A bol som rád, že som bol svedkom toho, čo sa deje: bol som rád, že kultúra fitness v mojej rodnej krajine existuje a neustále sa vyvíja.

Ešte raz by som chcel poďakovať spoločnosti Elf Company a Zhenya Kovalenkovi za to, že prispeli k nášmu príchodu. A tiež, aby ste povedali dievčatám-inštruktorom z klubu „Fitness City“ a fitnescentru v športovom centre Svetlana Khorkina, že sú skvelé!

Som hrdý, že som Belgorod! Tri na zdravie, súdruhovia!

Užitočné odkazy:

Fitbo videá s Alexey Vasilenko vo fitness-video knižnici klubu "LIVE!".