Veľa práce - malý sex: ako sa stať osamelým workaholicom

Práca, ako žiarlivý milenca, vyžaduje, aby všetky vaše myšlienky a čas patrili iba jej. Hovorím o niekoľkých technikách na prevenciu osamelosti v podmienkach ťažkého pracovného zaťaženia.

Práca nie je len žiarlivá, ale aj mazaná. Aj cez víkendy si pripomína prácu nadčas, zábavy a športové a firemné akcie. Ale vo svojom správnom čase vytláča do takej miery, že nemá nijakú silu pre nič alebo niekoho. A čo keď okrem milovanej práce je rovnako milovaná žena / milovaný človek alebo žiarivá túžba nájsť takéto? Ako sa vzdávať hold výrobnému procesu, aby sa pracovná činnosť nestala jediným sexuálnym partnerom na celý život? Tu sú niektoré vyskúšané a pravdivé tipy pre chlapcov i dievčatá. Možno niektoré z nich sú trochu paradoxné, ale všetci fungujú!

Práca nie je vlkom

Dávajte pozor na načasovanie! Bez ohľadu na to, aký je pracovný plán, môžete vždy nájsť 10-15 minút pre seba / svojho milovaného. Navyše, aj v najviac vykorisťujúcich odvetviach sú prestávky na obed, ktoré sa dajú použiť nielen na výživu. Je dôležité cítiť vnútornú slobodu, vedieť, že máte aj malý, ale osobný dočasný priestor. Práve toto uvedomenie vyvoláva komplexnú reťazovú reakciu, ktorá nevyhnutne vedie k vytvoreniu osobného života.

Materializácia zmyslových myšlienok

Predstierajte, že máte búrlivý osobný život, aj keď to nie je. Je to dosť divné, ale sto percent príjmu. Šaty do práce, akoby hneď po nej nájdete romantiku. Keď prídete do kancelárie, usmievajte sa, akoby ste ráno mali v každom ohľade extrémne úspešný sex. Keď hovoríte o romantickom vzťahu so všetkými svojimi druhmi, naznačte svojim kolegom, že všetko je v poriadku v tejto otázke! Vo všeobecnosti konajte z opačného hľadiska: postavte si korunu na seba, nech ste všetci okolo vás zvykli na skutočnosť, že ste teraz kráľom / kráľovnou.

Nie deň bez flirtovania

Aj keď je hlava plná pracovných problémov, uistite sa, že nájdete pár minút na odoslanie textovej správy alebo e-mailu o osobnom obsahu. Nezáleží na koho, je to možné aj pre tých, ktorí nie sú veľmi známi alebo dokonca úplne neznáme, ale samozrejme sa vám to páči. Alebo "otlaykayte" v sociálnych sieťach, ako sú stránky, a lepšie napíšte niečo pekného človeka, ktorý sa vám páči. Každý deň! Rôzni ľudia! Áno, možno nie sú žiadne odpovede, ale ak chcete byť si všimli, musíte byť aktívni!

V práci

Pamätajte: dobrý sex je najlepší asistent v práci! Poskytuje silu a stimuluje tvorivú činnosť. Ak máte šťastie, že pracujete vedľa svojho blízkeho, využite prestávku na obed na príjemné stretnutia. "Obed" je celá hodina voľného času, použite ju pre lásku! Nedostatok času je vzrušujúcim faktorom, preto je s najväčšou pravdepodobnosťou jasný sex-obed. Myšlienka na nudné kolegov, ktorí "ani nehádajú" sa rozhýba ... Mimochodom, podľa britských vedcov, ľahká sexuálna aktivita počas dňa zvyšuje pracovnú kapacitu o 10-15%! Preto, aby sa zvýšila produktivita práce, navrhujem, aby zamestnávatelia vybavili svoje kancelárie / továrne / kancelárie komfortnými miestnosťami, ktoré môžu byť zamknuté ...

Zrýchlenie a využitie cloudu

Niekedy, aby ste začali alebo rozvíjali vzťahy, musíte sa rozhodnúť o skutočnom úspechu. "Aký je osobný život, mám prácu!" Je to typická výhovorka pre niekoho, kto sa bojí ponoriť do zúriaceho oceánu vášní. Niečo takého, programujeme sami, obávajúc sa zodpovedného kroku. A nebojte sa, musíme to urobiť! Aby ste situáciu mohli náhle zmeniť, je potrebné vyhnúť sa každodennej rutine, prestať maskovať lenivosť a zbabelosť s "pracovným zaťažením", "nedostatkom času a úsilia". Áno, výsledok je nepredvídateľný, ale kto riskuje, že celý svoj život sedí v kancelárii!

Záver? Aby sa kariéra nestala prekážkou osobného šťastia, musí byť vždy pripravený na pozitívne zmeny a vytvoriť podmienky pre ich vzhľad. Žiť s očakávaním zázraku a stimulovať ho jednoduchými činmi, potom sa to určite stane! Čoskoro vás prekvapí, že za dverami štúdie je sexuálny a krásny život!