Alena Mordovina o ľuďoch, s ktorými je veľmi zaujímavá, ak na krátky čas komunikujete

Tréner "LIVE!" Alena Mordovina dokončuje cyklus príbehov o čakrách. Tentoraz dáva pokyny, ako nájsť spoločný jazyk s partnermi s rozvinutou ajna-chakra, ktorí počúvajú len sami a v iných si všimnú len nedostatky.

Mám priateľa, ktorý vyvinul ajnu čakru. Môže dať veľa rád, aj keď ich v živote nikdy nepoužil. Vie veľa - skutočnú referenčnú knihu o chôdzi. Majiteľ silnej ajna chakra vás môže potlačiť svojou vôľou, ovplyvniť vás, zmeniť svoju víziu vecí. Vo všeobecnosti je s takýmto človekom veľmi zaujímavé, ale iba ak nemáte dlhú komunikáciu. Komunikovať s ním je dlhý, dlhý monológ, ku ktorému končí hlava. Vo svojom monológu nemôžete pridať ani slovo. A ak pridáte, potom sa zdá, že nepočujete.

Najčastejšie majú ľudia tohto typu vysoký rast, úzky hrudník, slabé svaly a výrazné čelo. Milujú čiernu farbu, úzke, obmedzujúce oblečenie a topánky s ostrými nosmi. Klasickými príkladmi sú sovietsky intelektuálny vedec a Jacques Paganel z knihy Deti kapitána Granta.

Rýchlo rozprávajú, dávajú maximálne množstvo informácií na minimálny čas, ich gestá sú presné a kontrolované. V ich prejave je veľa zložitých pojmov: ľudia s rozvinutou ajna-chakrou môžu hovoriť takýmito slovami, ktorých význam môže byť pre obyčajného človeka nepochopiteľný. A keď sú veľmi radi, keď sú pozorne počúvaní a dokonca pre nich zaznamenaní.

Ľudia, s ktorými táto zóna vedie, sa vždy snažia o nové informácie. Pritom sa zameriavajú na analýzu detailov. Milujú kontrolu a zákazy, sú kritickí voči sebe a ostatným. Jednoducho povedané, ľudia s rozvinutou ajna-chakra sú nudní a samojedci. Rozhodnutia, ktoré robia hlavou, nepoužívajú energiu pocitov. Ich myseľ vždy prevládne nad emóciami a osobný život často trpí. „Čo si o mne budú myslieť? - premýšľajú pred rozhodnutím o niečom vážnom. „Čo bude ďalej?“ A spravidla sa v ich hlavách netvoria žiadne dobré predpovede do budúcnosti. Títo ľudia dávajú prednosť sústredeniu sa na negatívne prejavy života.

Nájdenie spoločného jazyka s vlastníkom vyvinutej ajna-chakra môže byť ťažké. Musíme sa pokúsiť preložiť konverzáciu v pozitívnom smere. Môj otec, ktorý neustále sleduje NTV a sťažuje sa na život, sa snažím prejsť na jeho pozitívne stránky. Napríklad miluje svoju mačku a ja som s ním začal hovoriť po telefóne a žiadal, aby jej povedal, čo je nové. Kedysi to bolo takto: ak ho priamo požiadate, aby povedal niečo dobré, táto žiadosť ho zmiatla. Teraz sa zmenil.

Aby bolo možné dosiahnuť niečo od osoby, od ktorej prevláda ajna-chakra, je potrebné situáciu podrobne opísať a logicky vysvetliť, prečo ju potrebuje. Odpovie: "Áno, rozumiem všetkému." Ale potom sa musíte opýtať, čo mu je jasné a povedať to isté. A dokonca aj potom môže váš partner zabudnúť na to, čo sľúbil. To neznamená, že sa o vás nestará, len má príliš veľa iných myšlienok. Musím sa neustále pripomínať.

S jedným z mojich priateľov, ktorý vyhlásil ajna, sme sa rozhodli viesť triedy so skupinou tehotných žien. K tomu potrebujete nájsť telocvičňu a vyriešiť mnoho ďalších organizačných problémov. Uplynuli však dva mesiace, čo som súhlasil so svojou priateľkou, ale stále nemôžem začať hodiny. Moja priateľka je zábudlivá, má príliš veľa iných vecí. Na tom nie je nič zlého - pre ľudí s rozvinutou ajna-chakrou je normálne zabudnúť na vaše sľuby a nemali by ste byť nimi urazení. Len tehotné ženy, s ktorými sme chceli robiť pôrod.

Užitočné odkazy:

Video stretnutia "Yogalates" a "Pilates" s Alenou Mordovinou vo fitness-video knižnici klubu "LIVE!".