5 najlepších tréningov v roku 2016

Až do Nového roka zostalo niekoľko dní. Je na čase, aby sa výsledky fitness roku 2016, pamätať na najlepšie cvičenie. A ak máte stále silu, zopakujte niektoré z nich!

Najlepší tréning: Crossfit lekcie

Prečo: pomáha posilňovať základné svalové skupiny a rozvíjať vytrvalosť.

V roku 2016 tento smer fitness zostal na vrchole popularity (ako v minulom roku). A to aj napriek tomu, že lekári opakovane nadával mu za škody na zdraví, ktoré môžu priniesť pravidelné cvičenie, počet fanúšikov CrossFit naďalej rastie. Chcete tiež vyskúšať tento tréning? Prosím!

Len nezabudnite na kontraindikácie (úplný zoznam nájdete tu).

Najlepšie tréningy: fitness od superman

Prečo: pomáha rozvíjať svaly hornej časti tela, trupu a ramenného pletenca.

V marci tohto roku, bol trhák prepustený na dobrodružstvo Batman a Superman. Posledný na obrázku hral Henry Cavill, ktorého zdatnosť bola taká dobrá, že komody ani nemuseli šiť špeciálne obloženie do svojho „pracovného oblečenia“ (ktoré vytvára reliéf tela mnohých superhrdinov na obrazovke). Ako to urobil? Vykonali sme vlastné vyšetrovanie a pripravili sme fotoreport s cvikmi, ktoré vám pomôžu "slepý" trup Superman.

Podrobnejšie inštrukcie o pláne lekcie a diéte nájdete tu.

Najlepšie tréningy: tréning lopty

Prečo: preReliéfna tlač a silné svalstvo kôry.

Ak si myslíte, že lopta je vhodná len na hranie s dieťaťom, potom vás urýchlime, aby sme vás odradili. Tí, ktorí práve začínajú trénovať, môžu byť precvičení napríklad pomocou volejbalu. Skúsenejší atléti by však mali vykonávať tieto cvičenia s lekárskou loptičkou s hmotnosťou 4-5 kg.

Pokračujte v tréningu, pozrite si tento článok.