Oksisayz

Rýchlo schudnúť, bez stravy a vyčerpávajúcich tréningov - naozaj! To pomôže oxysize - revolučná metóda chudnutiapopulárne po celom svete. Krátke účinné cvičenia, pre ktoré nie je potrebná ani telocvičňa ani špeciálne vybavenie, vás dovedú k vášmu snovému postaveniu v rekordnom čase.

Oxisize je respiračná chudnutie systém vynašiel v Spojených štátoch. Pointa je, že počas cvičení s oxisisis sú fyzické cvičenia kombinované so špeciálnou metódou dýchania, takže krv je intenzívnejšie nasýtená kyslíkom. Cvičenia na problémových zónach zároveň nasmerujú kyslík na miesto spaľovania tukov s jeho účasťou. Výkonové zaťaženie vytvára svalovú úľavu. A to je len 20 minút denne!

Je pravda, že tréning by mal byť denne - nemôžete si nechať ujsť. Ale to je tiež ľahké prekonať: rýchly výsledok je najlepšou motiváciou pre bežné triedy. Prvý efekt poučenia o systéme oxysázy je spravidla zrejmý len o niekoľko dní. Okrem toho, veľké plus systému je, že nemá špeciálne kontraindikácie, pretože na rozdiel od iných dýchacích techník, oxysease nevyžaduje zadržanie dychu.

Oxisize s Marina Korpan

V multimediálnom klube "LIVE!" Lekcie o systéme Oxisize sú riadené zakladateľom tohto trendu v Rusku Marina Korpan, Na základe amerického originálu a vlastného výskumu zlepšila metodológiu a teraz sa vyučujú kurzy o oxyzizačnom systéme s Marina Korpanom. fitness prehliadky klubu "Live!".

Tieto výlety majú obzvlášť bohatý program: krátke cvičenia, ktoré nevyžadujú obnovu, zanechávajú veľa času na výlety a odpočinok. Zaujímavé je, že väčšina účastníkov na oxysaise výlety s Marina Korpan musieť kúpiť nové oblečenie: vďaka lekcie, staré veci sa skvelé počas cesty. Zvyčajne nikto nie je rozrušený!

Oxisis Marathon s Marina Korpan

Minus 30 cm za dva týždne nie je praktický vtip! Sledovanie systému na chudnutie oxysize s Marina Korpan, na základe odporúčania odborník na výživu, ktorý pripravil diétny plán pre chudnutie, a kozmetológ, budete sa stať štíhlejší a fit. Pripojiť sa Oksisize Marathon s Marina Korpan!

Sledujte online video a schudnite s Marina Korpan

Chcete študovať online? V našej fitness videotéke sa nachádza aj kompletný kurz na chudnutie s Marina Korpan.

Aj v našej knižnici fitness videoklipov môžete sledovať online video kurzy "Bodyflex", kde Marina učí základy tejto disciplíny.

V knižnici fitness video nájdete všetky video lekcie "Lose Weight with Marina Korpan. Expresný kurz.

Môžete si zakúpiť sadu DVD "Znížiť hmotnosť s prístrojom Marina Korpan" v našom internetovom obchode!

Pozrite si video: Бодифлекс: правильная техника дыхания. (Septembra 2019).