Bude hladká: záplaty a silikónové obloženie na vyhladenie vrások

Ak sú prvé zmeny týkajúce sa veku už prítomné, pridajte do svojich bežných postupov starostlivosti silnejšie lieky, ako sú záplaty a vrásky. Hovoríme, prečo sú tieto produkty tak účinné.

Husí nohy, nasolabiálne záhyby, vrásky na čele, nos, krk - veľa dôvodov na vznik týchto nepríjemných zmien súvisiacich s vekom. "Sú to aktívne výrazy tváre, drastická strata hmotnosti, kožné vlastnosti, nevhodná starostlivosť a zlé návyky," hovorí Olga Zakharová, dermatokosmetológ "Klinika rodinnej medicíny". - Ale mechanizmus tvorby všetkých vrások je podobný: sú tvorené v dôsledku konštantného napätia a svalovej relaxácie. Najpopulárnejší "liek proti vráskam" sa tradične považuje za injekciu Botoxu a liekov, ktoré sa podobajú. Avšak "krásy zábery" nie sú tak neškodné. Bolo dokázané, že tkanivá, ktoré sú vystavené stálym účinkom toxínov, sú deformované, kolagén zničený a koža rýchlejšie. " Botox má dobrú alternatívu - lepidlá a silikónové vankúšiky na vyhladenie vrások.

Vyhladzovacie náplaste proti vráskam

Princíp náplasti proti vráskam je mechanický. Prilepená na kožu, spoľahlivo fixuje svaly v uvoľnenom stave a neumožňuje ich zmršťovanie. Ak používate tento nástroj pravidelne, môžete vynútiť napätý sval, aby sa postupne vrátil do svojej prirodzenej polohy. Kožný záhyb sa utiahne a vrásky sa nakoniec stanú menej výraznými. Pre väčšie pohodlie a vyššiu efektivitu, náplasti majú rôzne tvary. Vyberte si ich so zameraním na oblasť, kde budete používať - ​​na mostíku nosa, v rohoch očí a úst. K dispozícii sú nálepky na vyhladzovanie nasolabiálnych záhybov a vrások na čele. Balík spravidla obsahuje 2 až 3 typy výrobkov. Vytvárajte škvrny z mäkkého kraftového papiera na lepiacej podložke. Posledná z nich je najčastejšie špeciálne lekárske lepidlo, silné, ale bezpečné pre pokožku. Je hypoalergénny, neobsahuje latex. Lekárske lepidlá sú uprednostňované pred prípravkami na vodnej báze, lebo lepšie sa lepia na pokožku a dlhšie udržujú pokožku v vyhladenom stave.

Ak je náplasť dobrej kvality, pozitívna dynamika je viditeľná po troch aplikáciách. Významné zlepšenie stavu kože nastáva približne za jeden mesiac pravidelného používania.

Ako používať

Náplasť je prilepená na čistú, suchú pokožku. Po prvé, tvár by mala byť jemne masírovaná prstami - stimuluje krvný obeh a uvoľňuje svaly. Potom jemne vyhlaďte vrásky. Jednoducho nenechávajte pokožku príliš veľa. Po umiestnení omietky ju niekoľko sekúnd zatlačte na uterák, aby ste ju bezpečne upevnili. Uistite sa, že vráska je úplne zatvorená. Majte na pamäti, že náplasť bola pochopená, musíte ju nosiť denne, od 20 do 3 hodín, a v prípade výrazných vrások je lepšie nechať ju celú noc. Pokračujte v kurze, kým neuvidíte požadovaný výsledok. Po náplasti sa môžete lepiť 3-4 krát týždenne, aby ste opravili pozitívne zmeny.

Na prevenciu vrások stačí použiť omietku raz týždenne, na miestach, kde sú viditeľné vrásky.