Zdvihnite 6

Zariadenie spoločnosti LPG Systems, určené pre non-chirurgické facelift, krku a dekoltu.

Lift 6 vynašiel v roku 2000. Práve potom vývojári LPG vykonali štúdie, ktoré dokázali účinnosť endermológie v boji nielen proti celulitíde, ale aj známkam starnutia. Súčasne bola vytvorená a patentovaná technológia hardvérovej metódy omladenia nazývanej "Cosmechanics".

Lift 6 - mechanizovaná verzia ručnej modelovej masáže. Master vedie tvár špeciálnym manipulátorom na trysky, ktorý rýchlo pulzuje, striedavo ľahko stláča a vyhladzuje každý palec kože. Tým sa zlepšuje krvný obeh a lymfatický obeh v tkanivách, prechádza svalové kŕče a stimuluje sa prírodná produkcia kolagénu.

Postupy na zariadení Lift 6 dokazujú, že bojujú proti prvým príznakom starnutia, eliminujú edémy, zlepšujú tón pokožky a pružnosť. Odporúčaná doba trvania kurzu je 10-15 sedení po 30 minútach.

Lift 6 zariadení je k dispozícii v takmer všetkých kúpeľoch a zdravotných strediskách a sú umiestnené odborníkmi ako inovatívna najmodernejšia technológia. To nie je prípad: v roku 2008 spoločnosť LPG Systems uviedla vylepšený model nazvaný efektívnejší na odstránenie hlbokých vrások a modelovanie kontúr tváre. Náklady na jeden postup na Lift 6 a Lift M6 sú takmer rovnaké a pohybujú sa v rozmedzí 1000 až 1500 rubľov, takže by ste si mali určite vybrať centrum vybavené výťahom M6

Pozrite si video: ako na PREDHADZOVANIE ,ako zdvihnúť predné koleso na bicykli , technika MTB , Michal Pokorný (November 2019).