Detoxikácia kože

Ako často ste si všimli, že nie ste spokojný so svojim odrazom v zrkadle? Nenatená pleť, unavený a neživý vzhľad pokožky, peeling, jemné vrásky. Detox pre pokožku pomôže riešiť tieto problémy.

Čo je detox, každá moderná žena vie. Existuje mnoho programov zameraných na očistenie a liečenie celého tela. Existuje však aj detox pre pokožku, ktorý zahŕňa odstránenie mŕtvych buniek, čistenie a zúženiny pórov, ako aj saturáciu pokožky s užitočnými vitamínmi a minerálmi.

Detoxikačný program na pokožku tváre je navrhnutý na 6 týždňov a môže byť ľahko integrovaný do vášho bežného denného rituálu starostlivosti, pretože vyžaduje len dva ďalšie produkty: peeling a špeciálnu starostlivosť. Počas prvých dvoch týždňov stimulujeme regeneráciu a obnovu buniek a zároveň zvyšujeme priepustnosť pre ďalšiu fázu výživy. Na tento účel dokonalý peeling enzýmov, ktorý odstraňuje iba mŕtve bunky bez ovplyvnenia ochrannej vrstvy epidermis. "Vzhľadom na použitie enzýmov, účinných látok biologického pôvodu, majú tieto produkty okamžitý, ale jemný účinok na pokožku," hovorí Alexandra Gontová, dermatológ, kozmetička, odborník na kozmetiku pre starostlivosť o pleť značky Face Artistry ™. -Mala by sa používať dvakrát týždenne. Obnovenie olupovania je vhodné ako pre mladú pleť ako čistenie, tak aj pre zrelú pleť - pomôže stimulovať proces obnovy vďaka ovsiu extraktu, ktorý urýchľuje bunkový metabolizmus, obnoví tón, reliéf a farbu.