Účinok mokrých vlasov: ako urobiť najmodernejší štýl leto

Filmové hviezdy, supermodelky a prvé dievčatá tejto planéty milujú tento účes. Koniec koncov, vlasy s mokrým efektom vyzerajú tak prírodne, eroticky a štýlovo! Chcete urobiť najmodernejší štýl leta a vy? Hovoríme ako.

Účinok mokrých vlasov je najviac letný dizajn a nadčasové klasiky. V jednej alebo druhej podobe sa na svetových móloch určite objaví každý rok. Pocta tradícii stylistov a tejto sezóny. Krátke a dlhé, rafinované hladké a neopatrne roztrhané "mokré" kučery boli videné na výstavách J.W. Anderson, Altuzarra, Christopher Kane, Jason Wu. Slávne módne domy Balmain, Alexander McQueen a Givenchy neostali stranou. Pridajte sa teraz!

Ako urobiť styling s účinkom vlhkých vlasov

Mokrý styling je dobrý, vrátane toho, že to nie je veľký problém. "Všetko, čo potrebujete, je jeden z stylingových produktov - gél, pena (penový), vosk, sprej, lesk a tiež malý lak so silnou fixáciou, hovorí Natalia Koroleva, stylista Salon ScissorStreet, - Okrem toho, použitie jedného alebo druhého nástroja závisí od inštalácie, ktorú chceme prijať. Budú to rovno "mokré" vlasy alebo "mokrá" vlna, a možno aj možnosť neopatrného štýlu s ľahkými kučeravými vlasmi. Väčšina výrobcov kozmetiky v rade obsahuje všetky vyššie uvedené prostriedky. Musíte si vybrať produkt, ktorý je pre vás správny, na základe štruktúry, farby a dĺžky vlasov. Uprednostňuje profesionálnu textúru alebo kozmetiku so štruktúrou ako textúra. "

Musím povedať, že mokrý efekt vyzerá najlepšie na vlasoch tmavých odtieňov - čierne, gaštanové, červené. Ale ľahké, ak sú aj dlhé, môžu vyzerať skôr špinavé. Preto by blondínky mali byť obzvlášť opatrní pri stylingových výrobkoch, ktoré sú schopné váhy a lepidla. Krátke účesy sú mimoriadne výhodné, ak namočíte celé množstvo prameňov. Pri dlhých vlasoch odporúčajú štylistickí používatelia mokrý efekt čiastočne, zdôrazňujú jednotlivé vlákna. Kudrliny sú spracované prostriedkami na kladenie iba do stredu ich dĺžky, konce zostávajú suché a v koreňoch je žiaduce udržiavať objem.

* Ako urobiť účinok vlhkých vlasov s gélom.

Stylový gél bude robiť vlasy dokonale hladké a lesklé. Podľa Natálie Korolevy je tento výrobok vhodný pre všetky typy vlasov. Kvalitný nástroj sa ľahko distribuuje cez vlasy, dodáva im prirodzený lesk, nelepí sa a neváži. Gél je iný stupeň fixácie. Umiestnenie vlasov, hlavná vec - nepreháňajte to, najmä ak je fixácia silná. V opačnom prípade účes bude vyzerať viac špinavý ako mokrý. Pri krátkych strihoch vyberte gél s miernym stupňom fixácie - účinok bude prirodzenejší.

Umyte si vlasy a osušte vlasy uterákom. Mali by zostať vlhké po celej dĺžke, ale v koreňoch sú suché. Naneste malé množstvo gélu rovnomerne na kade. Krátke vlasy, mierne biť s prstami a ležať, ako sa vám páči. Ak sú vlasy dlhé, oddeľte ich do samostatných prameňov. Každý z nich je krútený v rukách a dáva tvar. Odporúča sa nechať priložené vlasy prirodzene suché, ale ak nie je čas, sušte ich sušičom vlasov.

Ako urobiť účinok mokrých vlasov s pena.

"Vo väčšine prípadov sa pena používa na udelenie" mokrého "účinku na dlhé a kučeravé vlasy," hovorí Natalia Koroleva.Použite stylingový výrobok na suché, čisté vlasy Vlhké vlasy mierne umyte mierne pred aplikáciou penisu Roztierajte malé množstvo peny po celej dĺžke vlasov. Samostatné pramene nechajte vyschnúť - vlasová sušička sa nafúkne, čo absolútne nepotrebujeme.

"Ak sú vlasy dlhé a rovné, rozdeľte ich na samostatné pramene, vyčistite ich malým množstvom peny a navinúte ich na vlasy," hovorí Natalia Koroleva. - Ak používate postroje alebo pece, môžete ich vyschnúť sušičom vlasov. Nechajte vlasy vychladnúť, odstráňte vlasy a vytvárajte krásne kučery prstami. Ak máte kučeravé vlasy, fén je tiež lepšie nepoužívať. "

* Ako urobiť účinok mokrých vlasov s voskom.

Tento nástroj je skvelý na vytvorenie malebného "mokrého" neporiadku na krátkych vlasoch. Pomocou vosku dávajte pozor. Aplikujte trochu viac, než je potrebné, a účes bude rozmaznaný. Roztierajte malé množstvo vosku po celej dĺžke vlasov. Korene sa nemusia dotýkať, inak môže pokladať nepríjemné. Ľahko vysušte vlasy. Formujte jednotlivé pramene a kudrlinky, stláčajte ich rukami.

"Umiestnite si vlasy, naneste ich lakom," hovorí Natalya Koroleva, "Fixačný nástroj bude dlhší čas udržiavať počiatočný výsledok, lesk postrekovača môže byť aj posledným dotykom, ktorý bude vašim vlasom svietiť."