Svadobné móda: 4 trendy z roku 2017

Chcete, aby vaša svadba bola nielen šťastná, ale aj štýlová udalosť, ktorú si hrdo pamätáte, a poviete svojim hosťom s potešením? Naučte sa všetko o svadobných módnych trendoch, o ktorých nám povedal Alexander Belov, umelecký riaditeľ a riaditeľ svadobnej agentúry TOBELOVE svadobné.

Dnes sa svadba stále viac podobá veľkému prvotnému víťazstvu s prísnymi pravidlami, ale krásna, teplá, živá strana s originálnym scenárom autora.

Svadby opúšťajú tradičné miesta osláv a presúvajú sa do loftov, vidieckych statkov, malých elegantných kaviarní v parkoch, hostincoch a dokonca aj takých originálnych lokalít ako sú hangáre lietadiel, umelecké dielne, filmové štúdiá a územie umeleckých tovární. "Každý je už celkom unavený pompéznymi reštauráciami a ťažkými banketovými sálami," hovorí Alexander Belov, - Chcem viac slobody a jednoduchosti. Svadby v zahraničí sú stále v trende: v takýchto romantických krajinách ako je Francúzsko, Taliansko, na pobrežiach a exotických ostrovoch. "Skromný komorný formát osláv sa stal módnym, keď sa sviatok oslavuje v blízkom okruhu priateľov a milovaných. zdokonalenie a štýl v kombinácii s komfortom, ako aj atmosféru pohodlia a teplej komunikácie.Na svadbe sa volia stále viac miest, ktoré vám umožnia urobiť územie - vitajte, obrad, večera by sa nemala prekrývať. bu tiež ťažké si predstaviť, bez salónika s pohovkami a vodných fajok.

Lupy limuzín, ktoré boli bohato zdobené stuhami a kvetmi, s bábikami a medveďmi na kapotách, vyrazili do minulosti. "Autá na svadbe sa stali to, čo skutočne je - dopravný prostriedok a nie zvláštny atribút dovolenky," hovorí Alexander Belov. - Ak chcete objednať udalosť pompézne limuzíny - zlú podobu. Uprednostňujú elegantné výkonné automobily, najlepšie čierne. A je žiaduce robiť bez akýchkoľvek dekorácií. Maximálne, ktoré si môžete dovoliť, je niekoľko diskrétnych floristických prvkov. Konvertibilné béžové odtiene prinesú osobitné šarm a šikovnosť na svadobnú oslavu. Ale musia sa zapadnúť do celkového konceptu dovolenky. "

Malé, ale rafinované menu

Prázdninové stoly prasknuté s darmi sú staromódne. Štýlová svadba sa vyznačuje malým, ale premysleným na najmenšie detaily. "Mali by sme mať niekoľko jedál, ale mali by sme dbať na to, aby boli všetky vynikajúce a dokonale sa navzájom vyrovnali," hovorí Alexander. - Harmónia je dôležitá nielen z hľadiska chuti. Produkty, ktoré nie sú kombinované, môžu spôsobiť zlé zdravie, malátnosť a tým aj rozptýlenú náladu. V ideálnom prípade by profesionál mal vytvoriť menu - bankový poradca. " Pokiaľ ide o formu svadobnej hostiny, trend je takzvaný "gala servírovanie", keď sa jedlá distribuujú a ponúknu každému hosťovi čašníkmi, a nie všetci sú na stole naraz. " Stalo sa ľahšie sa s takým "vrcholom programu" zaobchádzať ako so svadobným dortom. Ak chcete objednať viacpodlažnú budovu z sušienok, smotany, smotany a polevy s čerešňou na vrchu, už nie je dôležité. Je to dosť falošný s jedlým tipom. Potom, čo nevesta odreže skutočnú časť koláča, figurína sa odnesie a hostia majú k dispozícii podobné koláče. Treba poznamenať, že koláč bol nielen atribútom tabuľky sviatkov, ale aj "produktom" tvorivosti a tvorivosti, koláče sa stali tak komplikovanými, že sa presťahovali do hodnosti umeleckých predmetov.V prípade nápojov sú koktaily na báze whisky a rumu dôležité z nealkoholickej domácej limonády. Ale čerstvé ovocie by bolo lepšie sa vzdať - oni rýchlo začnú proces fermentácie, najmä v teple.

Obliekací kód sa stal menej prísnym, ale viac koncepčným.

Pre novomanželov sa kód na oblečenie stal menej prísnym a pre hostí sa naopak stáva zložitejšou. Moderné svadobné organizátori venujú zvýšenú pozornosť vzhľadu hostí. Teraz, častejšie, nie je to len čierna kravata, ale komplexný oblečovací kód. Hostia dostanú špeciálnu mudrcovú tabuľu s lukami, ktoré sú navrhnuté výrobcom farieb a zobrazujú jednotný štýl v špecifickej farebnej palete. Pravidlá týkajúce sa kódu svadobného oblečenia sú čoraz viac liberálne, a to aj pre nápadníkov. Cíťte sa slobodnejšie, obliekajte sa na vlastnú svadbu, teraz môžu. "Napríklad je prípustné, aby sa taký tradičný prvok slávnostného mužského obleku opustil ako kravata," hovorí Alexander Belov. - Ženích má povolené odblokovať horné tlačidlo košele. Elegantná gombíková dierka v gombíkovej dierke vytvorí obraz slávnejší a súčasne spätne položený. Na večeru je vhodné vymeniť boutonniere s elegantnou šálou vo vrecku. " Čo sa týka nevesty, zostáva trend pre krátke toky A-line šiat. Ale takéto príslušenstvo, ktoré nie je zbavené pikantnosti ako podväzku, spolu so zvykom hodiť ho do davu nezosobášených priateľov ženícha, vyšiel z módy. Navrhuje sa obmedziť na hádzanie svadobnej kytice. Mimochodom, by mal vyzerať čo najprirodzenejší, ako keby ste to vybrali sami, a nie špeciálne vyškolená kvetinárka. Najviac módne kvety pre svadobné kytice sú pivonky, pivonky, motýle, kalas. Kytica môže byť komplexná a pozostáva z kvetov rovnakého typu. Všetko závisí od koncepčného kontextu svadby a preferencií nevesty.