Kavitoterapiya

Zlepšenie morským vzduchom, neoddeliteľnou súčasťou thalassoterapie.

Tento komplexný názov skrýva jednoduché prechádzky pri mori alebo odpočinok na pobreží mora. Morský vzduch je dobrý, pretože je nasýtený jódom a výparmi solí. Má špeciálne liečivé vlastnosti po búrkach a búrkach, pretože bleskové výboje ho ionizujú, nasýtia ho ozónovými a aero iónmi, ktoré upokojujú nervový systém, posilňujú srdce a cievy a stimulujú metabolizmus ako celok. Lekári odporúčajú dýchať takýto vzduch na prevenciu a liečbu bronchitídy, tracheitídy a iných ochorení dýchacieho systému, pretože vzduch nasýtený parou prispieva k rozšíreniu a čisteniu dýchacích ciest.

Vo veľkých mestách, ktoré sa nachádzajú ďaleko od mora, vedú relácie kavitačnej terapie umelým morským vzduchom. V zdravotníckych centrách sa pripravuje v kavitácii. Morská soľ sa pridáva do obyčajnej sladkej vody, potom sa roztok zahrieva a ionizuje so špeciálnymi lampami. Pacient inhaluje výslednú paru cez skúmavku. Niekedy sa na zvýšenie účinku pridávajú do umelého morského vzduchu aerosóly éterických olejov. Taký vzduch však nemá nič spoločné s skutočnou thalasoterapiou.

Pozrite si video: KDA - POPSTARS ft Madison Beer, GI-DLE, Jaira Burns. Official Music Video - League of Legends (December 2019).