Prírodné parfumy zo Svetlana Abu-Hardan

Sila orientálnych chutí je pri použití rastlinných koncentrátov a éterických olejov. Každý zápach je unikátny a nikdy sa nestará. Navrhujem hrať v parfuméroch a vytvoriť si vlastné parfumy.

Cestovanie do arabských krajín, vždy som strávil niekoľko hodín v obchodoch s parfumami pri hľadaní zaujímavých chutí. Neúnavne sa pýtajú predajcovia o tomto alebo čomu, čuchaní a ochutnávaní - tento proces sa už pre mňa stal rituálom.

Orientálne parfumy nie sú ako tie fľaše, ktoré sme v obchodoch videli. Po prvé, sú úplne prirodzené a po druhé úspešne bojujú proti depresii a apatii, poskytujú silu a zmierňujú nervové napätie.

Ak ste schopní správne vybrať kombináciu esenciálnych olejov a ich pomer, môžete vytvoriť vlastné vône, ktoré prebudia zmyselnosť, naladí sa pozitívnym spôsobom a nabíjajú sa energiou.

Pripravte si parfum doma. Zmiešate, naneste na vaše telo a vlasy niektoré kvapky kvapiek a nie je žiadna zlá nálada.

Budeme potrebovať:

- fľaša tmavého skla s objemom 10 ml (2 lyžičky);

- 10 ml (2 lyžičky) sladkého mandľového oleja alebo jojobového oleja;

- éterické oleje na výber (až 50 kvapiek).

Nalejte do fľaše z tmavého skla 1 lyžičku. základný olej. Pridajte éterické oleje a jemne pretrepte. Potom pridajte ďalšiu 1 lyžičku. základný olej a opäť pretrepte. Nechajte obsah niekoľko dní "dozrieť". Ak sa pri aplikácii na pokožku cítite podráždenie alebo pocit pálenia, pridajte k parfému ďalší základný olej.

Základným olejom pre všetky parfumy je sladký mandľ alebo jojoba.

Pink Romance pre Dreamers

15 kvapiek bulharskej ruže, 15 kvapiek absolútnej ruže, 10 kvapiek pelargónie, 3 kvapky bergamotu, 2 kvapky patchouli, 3 kvapky palisandru, 2 kvapky pižma.

"Magické momenty" pre zmyslovú povahu

12 kvapiek bulharskej ruže, 12 kvapiek palisandru, 8 kvapiek santalového dreva, 8 kvapiek absolútnych ruží, 5 kvapiek mandarínky, 3 kvapky pižma, 2 kvapky kardamónu.

"Elixír života" pre tých, ktorí to považujú za smutné

15 kvapiek citrónového balzamy, 12 kvapiek absolútnej ruže, 7 kvapiek cypriša, 5 kvapiek palisandru, 5 kvapiek patchouli, 3 kvapky chameľu, 3 kvapky verbeny.

"Provence v kvete" pre povstalecké povahy

15 kvapiek levandule, 15 kvapiek rumunského harmančeka, 10 kvapiek neroli, 6 kvapiek ylang-ylangu, 2 kvapky narcisu, 2 kvapky tuberózy.

"Vôňa odvahy" pre neistých

10 kvapiek levandule, 10 kvapiek bazalky, 8 kvapiek bulharskej ruže, 8 kvapiek neroli, 7 kvapiek bergamotu, 5 kvapiek ylang-ylangu, 2 kvapky narcisu.

"Plná pripravenosť" pre sovy

10 kvapiek rozmarínu, 10 kvapiek citróna, 10 kvapiek pelargónie, 5 kvapiek jalovca, 5 kvapiek klinčekov, 5 kvapiek bazalky.

Dúfam, že tieto parfumy vám pomôžu odhaliť vaše prírodné krásy a urobiť z vás ešte atraktívnejší!

Belly Dance video stretnutia nájdete vo fitness-video knižnici klubu LIVE! Pre domáce kurzy.