Ako udržať stravu: 5 tajomstiev pre tých, ktorí potrebujú schudnúť

Už si vediete jedálny denník, naučil sa spočítať kalórie a vybrať správne jedlá a dokonca piť správny objem jeden a pol až dva litre denne s ľahkosťou. No, je načase predstaviť vám malé a veľmi jednoduché triky, ktoré vám pomôžu stratiť požadovaný počet kilogramov a nepresiahnuť vzdialenosť.

1. Rozlišujte medzi hladom a chuťou.

Otvorili chladničku a premýšľali, ako jesť také chutné jedlo. V takejto situácii s najväčšou pravdepodobnosťou nie ste hladní a radi by ste si potešili jedlo.

V prípade hladu, ktorý signalizuje zníženie hladiny cukru v krvi, môžete pocítiť žalúdok v žalúdku, sania do žalúdka a budete spokojní s akýmkoľvek jedlom - a miskou polievky a dokonca aj kôrou chleba. Keď nie ste hnaný hladom, ale chuťou, chcete niečo zvláštne, zvyčajne nie veľmi užitočné: napríklad koláč, vyprážané zemiaky alebo klobása.

Ak ste nedávno konzumovali (po poslednom jedle, uplynulo dve hodiny, nie viac) a spokojní, ale stále chcete mať uhryznutie, najprv piť pohár vlažnej vody veľmi pomaly. Nepomohli ste?

Dajte si uhorku alebo surovú mrkvu a dajte si sľub, že sa ráno budete liečiť milovaným, ale vysokokalorickým jedlom. Spočiatku nie je ľahké bojovať s chuťou do jedla. Pokúste sa ju ovládať žuvacími pastilkami s príjemnou príchuťou mäty. Mlčia chuť do jedla a pomáhajú dodržiavať správnu výživu.

2. Zbavte sa nadbytočnej kvapaliny

Sedíte na diéte, schudnúť a náhle - na váhach sa zvyšuje o 1 kg ... Nenechajte si paniku! To samozrejme nie je tuk, ale voda, ktorá je zadržaná v tele. Musím povedať, opuch - problém mnohých schudnúť. A to nie je prekvapujúce, pretože voda je jedným z produktov rozpadu tuku. Aby ste to dostali včas, je dôležité udržiavať pitný režim, minimalizovať slané, korenené jedlá a sladkosti v menu, ako aj sledovať množstvo bielkovín v strave (molekuly proteínov priťahujú vodu). Nemalo by sa to znížiť kalóriou výhradne kvôli sacharidom, bezmyšlienkovo ​​sa opierajúc o mäso, hydinu a ryby.

3. Podporujte funkciu pečene

70% záťaže pri odstraňovaní látok škodlivých pre telo padá na toto telo. Pri rozdeľovaní tuku je pečeň nútená pracovať s pomstou. Koniec koncov, ako viete, toxíny sa hromadia v tukových bunkách. Keď sú zničené, tieto látky vstúpia do krvného obehu, posielajú sa do pečene, neutralizujú a vylučujú.

Zintenzívnite proces detoxikácie tým, že do menu zadáte kríža: všetky druhy kapusty, najmä brokolica a ružičkový kel, repa, reďkovky, reďkovky. Obsahujú látku sulforafan, ktorý má choleretický účinok, aktívne sa podieľa na detoxikácii organizmu a normalizácii fungovania vnútorných orgánov. Existujú lepšie produkty ako surové potraviny: pri tepelnom ošetrení sa sulforaphane zničí. Ak chcete získať správnu dávku tejto látky, stačí, ak do ponuky zahrniete napríklad brokolicu - iba 100 g denne. Ďalšia pomocná detoxikačná zmes je zmes vody a citrusovej šťavy (2 časti šťavy na 1 diel vody). Píšte to ráno na prázdny žalúdok. Látky obsiahnuté v citróne stimulujú uvoľňovanie toxínov a voda odstraňuje tieto škodlivé prvky, čím čistí pečeň.

Dobrým pomocníkom v štádiu detoxikácie budú ovocné a bobule žuvacie pastilky z Detox Diet Perfetta. Optimalizujú metabolizmus tukov a sacharidov, pomáhajú rýchlo konzumovať kalórie získané z potravy.

4. Procesy vymieňania rán

Skôr alebo neskôr, na ceste k ideálnej váhe, môžete vstúpiť do štádia "plošiny" a nestráviť jeden kilogram na niekoľko týždňov. Ide o normálnu situáciu, pretože vaše telo sa musí prispôsobiť novým rozmerom. A to trvá určitý čas. Ak sa čas na náhornú plochu oddialil, potom sa vaša strava a životný štýl stali bežnými pre telo a je na čase niečo zmeniť.

Ak chcete napríklad zvýšiť fyzickú aktivitu alebo vybrať iný typ fitness, upravte ponuku, dávajte prednosť ostatným produktom alebo jedlám, skúste alternatívne dni s normálnou a zníženou kalóriou, upravte množstvo spánku. Tiež vám pomôžu lahodné srdcové tvarovky, ktoré urýchľujú metabolizmus, Perfettov diét. Optimalizujú metabolizmus tukov a sacharidov, pomáhajú rýchlo konzumovať kalórie získané z potravy.

5. Vezmite vitamínové a minerálne komplexy

Počas obdobia úbytku hmotnosti potrebujeme oveľa viac vitamínov a minerálov. Väčšina z nich je priamo zapojená do metabolizmu tukov a sacharidov, detoxikačných procesov. A znížením obsahu kalórií, čo je dôležitá podmienka pre zníženie telesnej hmotnosti, ešte viac ochudneme stravu. Na podvedomej úrovni sa pokúsite získať správne množstvo mikroživín s jedlom, ktoré je plné prerušení alebo pravidelného prejedania. Najčastejšie, pri strate hmotnosti nemáte dostatok vitamínu D, C, horčíka, železa, chrómu. Uistite sa, že si vyberiete správny komplex s lekárom.

Pomôžte vášmu telu prechádzať časom stráveným chudnutím bez stresu a výhody a systém Dieta Perfetta bude dodatočnou podporou, ktorá vašu diétu umožní nielen efektívnejšie, ale aj chutnejšie.

Buďte štíhlá s vkusom, váš systém Dieta Perfetta.

Doplnky, nie je liek.