Fitness turné "Bodyflex s Marina Korpan" v Tunisku: výsledky magickej straty hmotnosti a more thalasso

Fitness prehliadka „Bodyflex s Marina Korpan“ v Tunisku. Vírivka. Silový tréning a prvé výsledky výcviku. Súťažiaci, ktorí sa ukázali byť priateľmi.

Na dovolenke vo fitness koncerte!

„Nevedel som, že by bolo možné takhle relaxovať,“ vydýchne Julia Chifranová, pekná mladá dáma z Novokuznetska. Julia za ňou má ibištek a v ruke je pohár čerstvých jahôd. Julia je už cappuccino odtieň, a čoskoro bude káva farba s kvapkou mlieka. A čo je najdôležitejšie, čerstvo kúpené ľanové nohavice padajú z Julie. Ale je príliš skoro na to, aby ste sa radovali, mali by ste byť ostražití: chutné buchty sa podávajú na raňajky a pred každým cvičením sedí mini-diabol v župane a kňučanie: „Nuž, nechoď, eh? Lepšie v Hammame a pite čaj. “

„Bodyflex s Marina Korpan“: výsledky tréningov

Už tretí deň tréningu bodyflexu sú výsledky viditeľné voľným okom, a štvrtý deň sa montáž začína podobať: v prvom ráme bledá a bacuľatá dievčina, v druhom - už opálená a postavená. Napríklad Sveta, rovnaká očarujúca "dáma s klobásou", stratila 3 cm v páse za tri dni tréningov!

Najlepšie zo všetkého je, že tí, ktorí spočiatku mali väčšiu váhu, schudli. Zmeny sú však stále podozrivé a veria, že je potrebné angažovať sa ešte ťažšie. Preto bol na konci druhého dňa požiadaný o vykonanie silového tréningu namiesto naplánovaných popoludňajších prednášok. A hoci všetci rýchlo ľutovali svoje nadšenie (pracovať trikrát denne, z ktorých jeden je pod spalujúcim slnkom, je stále tvrdý), ale rýchlosť nebola spomalená.

Marina Korpan zaujala zaujímavý mix Pilates, callanetiky a jogy a v nasledujúcich dvoch dňoch - program Oxislim. Počas behu po pláži s bláznivými osami pri hľadaní dokonalého rámu povedala: „Nataša, dnes dajte fotoaparát. Vstaňte a vyčistite. " Rozhodol som sa, že sa nebudem brániť. Malá poznámka: Mám astmu a fajčím. Viem všetko, čo svet má, aby som o tom mohol povedať, takže pozornosť nebudeme sústrediť. Vždy som si dával pozor na dýchacie postupy, najmä na bodyflex. Ale po prvom cvičení som bol prekvapený, keď som povedal Marina: „Wow, ty! A ukazuje sa, že mám pľúca! A môžu dýchať! “Nemôžem vám povedať svoje pocity. Čerstvý morský vzduch, vôňa kvetov, vyhrievaný piesok - všetko mi zrazu narazilo do hlavy. Prvýkrát som vdýchol hlboko po mnohých rokoch. A v tento deň, už nefajčil, jednoducho nemohol. Stručne povedané, číre zázraky!

Samozrejme, bez luxusnej klímy by takéto výsledky neexistovali. Marina Korpanová sama úprimne hovorí, že v hale by proces prešiel oveľa pomalšie. A samozrejme, thalassoterapia. Rýchlo sme vytvorili útulnú kúpeľnú rutinu: v dopoludňajších hodinách, cvičenie na bodyflexe, potom plavecký bazén, raňajky, trochu odpočinku pri mori, potom postup. Po hammame, masáže a zábaly, sa stretávame v bazéne s morskou vodou a uvoľnene, ako veľké (nie tak veľké) ryby, hojdačka na spätnom toku.

Alebo pijeme čaj v relaxačnej miestnosti - čaj, bohužiaľ, nechutné. Ale jedlo je celkom chutné. Marina okamžite povedala, že sa nebude pozerať na všetkých na tanieri, ale nakoniec to nepotrebovala - dámy väčšinou jedia vôňu kvetov a mesačného svitu. A malý kebab s kuskusom. Bola tu však ľahká diktatúra: napríklad Marina zakázala dátumy.

Tretí deň prišla do nášho hotela ďalšia skupina fitness tour, Niekoľko dní sme sa správali ako dve neznáme družstvá v pionierskom tábore, nechápali sme, či sa máme spriateliť alebo hádať: hádzať nedôverčivé pohľady, šepkať a doslova sa schovávať v kríkoch a špehovať sa na tréningoch. Našťastie, športové priateľstvo vyhralo: tréner inej skupiny začal konzultovať s Marina Korpan o mieste praxe, a ľad bol rozbitý. Výsledkom je, že sme úplne idylický obraz: skláňame sa, dávame si navzájom magnetofón a na pláži sme v pokojnej diskusii o tom, čo je ešte efektívnejšie - „ich“ aqua aerobik alebo „náš“ bodyflex. Naše telo flex je samozrejme lepšie.

Viac informácií o prehliadkach jogy a výpravách "LIVE!" Získate telefonicky na telefónnom čísle:

Všetky ponuky pre fitness výlety, jogy a mistrovské kurzy v Moskve nájdete TU