Alexey Vasilenko: "Nebojte sa byť sám sebou!"

Koľko problémov spôsobujú ľudia! Niekto je príliš tučný alebo malý, alebo vysoký. Akákoľvek nevýhoda môže byť premenená na dôstojnosť, vlastný čip, individuálny štýl. Pozrite sa na mňa - nie ste zmätení mojím "účesom"? Nasledujúci výkrik duše - moja morálna podpora vám.

Nedávno som chodil na stránku "ALIVE!" Pravidelne monitorovať prítomnosť nových blogov od priateľov školiteľov a komentáre k mojim príspevkom. Prvá vec, ktorú som si všimol, bola skúška „Je vám hrozivé plešatenie“. Len sa nemusíte smiať! Ja sám viem, že ma nič neohrozuje, ale obávam sa o iných mužských kolegov.

Ihneď som si spomenul na príbeh o tom, ako som sám prišiel k takémuto životu. Je pravdepodobne ťažké uveriť, ale keď som mala asi dva krát menej rokov ako teraz, moje vlasy mi rástli na hlave. Ani sa nebojím povedať, že je veľa z nich a boli vlnité! Jediným svedkom tejto hanby je môj starý pravidelný cestovný pas s fotkou lepiacou tam.

Vďaka bláznivému kokteilu nie veľmi dobrému (z hľadiska vlasov, samozrejme) dedičnosti, zlej ekológii a túžbe chodiť bez klobúkov v zime sa množstvo vlasov začalo katastrofálne znižovať. Približne ihneď po ukončení štúdia. V ústave som nebol na účesoch, ale po jej dokončení som musel myslieť. Stalo sa to, keď som sa už presťahoval do Moskvy a čelil ťažkej voľbe: kam by som mal ísť - tanečníci alebo modely? (Pre tých, ktorí nie sú oboznámení s časťou "Encyklopédia", veľmi odporúčam.)

Rozhodnutie prišlo rýchlo a prinieslo úľavu a radosť. Ak nemôžem prekonať svoj nedostatok, potom je potrebné ho premeniť na dôstojnosť. Čo sa stalo. A na druhej strane by som rád odporučil tým, ktorí nevedia, ako sa s niektorými svojimi "nedokonalosťami" zaoberať.

Napríklad, ak máte niekoľko kíl navyše (kľúčovým slovom je tu „niekoľko“), ale cítite sa skvele a fitness pre vás je len prostriedkom na udržanie dobrého mravčenia a dobrej nálady, nepočúvajte tých, ktorí vám povedia o strave. Nechajte svoj kvitnúci vzhľad dôvodom závisti a otázok na tému "Ako sa vám podarí vyzerat tak dobre?".

Ďalším príkladom. Ak ste príliš vysoký, nebojte sa vystúpiť z davu. Často sú vysokí chlapci a dievčatá, ktorí sa sťažujú, robia všetko, len preto, aby nepriťahovali pozornosť. Mám inú otázku: prečo ho neprilákať? Je to podobné ako v zimnom období. Čo by ste uprednostnili: nosiť sivohnedú bundu a stať sa jednou z niekoľkých desiatok / stoviek tisícov obyvateľov vášho mesta alebo svetlou (oranžovou alebo červenou) bundou nadol a zdvihnúť náladu každého z vás?

Nakoniec, ak počas cvičení počas vykonávania „raketoplánu“ alebo údery vaše pohyby vyzerajú skôr ako neznáme alebo podobné, potom sú možné dve možnosti. Alebo by ste mali skutočne robiť klubové tance pre dievčatá. Alebo, ak nechcete hádzať kravatu, ale zároveň ste unavení z boja proti útokom tých, ktorí sú prítomní na tréningu, neváhajte a povedzte všetkým, že toto je vaša pôvodná technika.

Pokiaľ si uvedomíme našu neidealitu a sme pripravení na to, aby sme boli zajtra o niečo lepšie ako dnes, ideme vpred, rastúme a rozvíjame. Preto môžete bezpečne získať pár kíl navyše, narovnať hrudník, dať na niečo svetlé a prejsť ľahkou tanečnou prechádzkou pozdĺž hlavnej ulice. Desiatky úsmevov smerujúcich k vám zaručujem.

PS: Blahoželáme všetkým na jar! (Toto nie je na tému blogu, ale na pokyn srdca.)

Užitočné odkazy:

Fitbo videá s Alexey Vasilenko vo fitness-video knižnici klubu "LIVE!".