Ako sa stať sexy?

Sme zvyknutí veriť, že ženská sexualita je vrodená kvalita: či už je alebo nie. Avšak prax a sexológovia hovoria opakom: je celkom možné rozvinúť zmyselnosť a príťažlivosť pre opačné pohlavie v sebe. Ako sa stať sexy?

V dnešnej západnej spoločnosti téma sexu už nie je tabu, ale mnohé ženy čelia problémom v sexuálnej sfére. Julia Kolotyrkina, špecialista v psychologickom centre Aletheia, verí, že príčinou mnohých z týchto problémov je uznanie vlastnej sexuality pri prijímaní práva na potešenie: a psychologické. Žena môže pomôcť jej sexualite otvoriť sa a vziať so sebou všetky svoje pocity, túžby, fantázie, preskúmať vlastné telo, nasledovať svoje impulzy, experimentovať a zapájať svojho partnera do nej. "

Je dôležité pochopiť: stať sa sexy žena, vysoké podpätky a tesné mini-sukne nestačia. Sú to vonkajšie symboly agresívnej sexuality, ktoré nás núti masovou kultúrou (hoci samozrejme nemožno poprieť dôležitosť šatníka - my sa na to dotkneme). Budeme pracovať na vnútornej zložke vášho sexuálneho odvolania - čo je najvýraznejšie, čo robí mužov, aby sa obrátili na ženy, bez ohľadu na to, či majú oblečenie alebo make-up. Čo musíte urobiť pre toto?

Milujte svoje telo a naučte sa cítiť

Nič nepomáha lepšie ako hrať šport. Po prvé, upravíte postavu. Po druhé, okamžite to začne chcieť zdôrazniť všetkými možnými spôsobmi - s pevnými šatami, otvorenými vrchmi a všetkým, čo ste váhali nosiť kvôli nadmernej hmotnosti alebo svalnatým svalstvom. Po tretie, fyzická aktivita prispieva k produkcii endorfínov, z ktorých oči horia a máte väčšiu dôveru - nie je to sexualita?

Je lepšie cítiť a kontrolovať svoje telo a aerobiku, tancovať a menej energické, plynulé a premyslenejšie činnosti: jóga, strečing, Pilates.

Od tanca až po odhalenie sexuálnej orientácie najlepšieho arabského, najmä brušného tanca (štúdium online: "Belly Dance with Svetlana Abu-Hardan"). Predpokladá sa, že pomáha aktivovať ženské čakry v brušnej oblasti. Všeobecne platí, že rytmické kolísanie bokov v lákavých nohaviciach prispieva k oslobodeniu.

Ak nie ste priťahovaní brušným tancom, skúste urobiť strip-plastic surgery alebo pódium tanec ((štúdium online: "Lady Dance with Ekaterina Demkina"). Tancovanie s tyčou je tiež vynikajúci silový tréning: na vykonanie pohybov budete potrebovať silné ruky a nohy. Pásový plast kombinuje prvky tanečného i strečového, a má tiež ďalšiu výhodu: ak vás váš muž požiada, aby ste s ním tancovali striptíz, budete s ním niečo prekvapiť.

Preskúmajte svoje vlastné telo

A presne pochopíte, čo vás poteší. "Pripájajte sa každú noc aspoň pol hodiny, aby ste sa zoznámili s vlastným telom," radí psychológka Julia Kolotyrkina. - Môžete zapnúť príjemnú relaxačnú hudbu, stmievať svetlá. Je dôležité, aby vás nič nerušilo. Počúvajte svoje vlastné telo: ako reaguje na určité dotyky, odkiaľ vás vedie? Skúste objaviť svoje fantázie o sexualite. Čo v nich vidíte? Ako sa pozeráš na to, čo cítiš? Čo alebo kto vás obklopuje? Čo vás robí cítiť sexy? Dávajte pozor na všetky detaily vašich fantázie - môžete sa ich pokúsiť uviesť do reality. "

Usporiadať zmyslové potešenie čo najčastejšie

Menovite: masáž, kúpeľ s aromatickými olejmi a rôzne kozmetické procedúry, ktoré sa dajú vykonávať v salónoch i doma. To vám pomôže sústrediť sa na pocity, ktoré zažíva vaše telo. Kúpiť aromatickú lampu a afrodiziakum éterické oleje: vône ruže, patchúli, ylang-ylang, neroli a ďalšie. Oleje môžu byť použité na masáže a kúpele, a len na relaxáciu - ľahké sviečky a aromatické lampy a snažte sa meditovať.

Na zmyslové potešenie sa samozrejme vzťahuje aj na starostlivosť o telo. Chcete sa dotknúť dobre upravenej jemnej kože, a aby ste to tak urobili, budete musieť vyskúšať, najmä v zime. Vyžaduje sa výživný krém (je lepšie, ak ide o husté telo-maslo - takéto prostriedky poskytujú najlepší účinok). Samostatné krémy na ruky, nohy, nechty, décolleté nie sú takou nutnosťou ako marketingový krok, ale s ich pomocou môžete obrátiť rutinnú starostlivosť na celý zmyselný rituál. A najdôležitejšia vec: kým si dáte všetku túto voňavú odrodu na seba (vždy pred zrkadlom!), Pokúste sa zamyslieť sa nielen na štvrťročnú správu, ale na svoje vlastné pocity.

Cítite svoju ženskosť

Menovite slabosť a krehkosť. Je jasné, že ak ste vodca, a dokonca aj matka dvoch detí, ste zvyknutí byť zodpovední za všetko - to nie je ľahké. Môžete sa uchýliť k psychologickému cvičeniu. Snažte sa byť na verejnom mieste zastupovať mužov okolo silných a energických a sami seba slabých a bezbranných, ktorí potrebujú bezpečnosť. Predstavte si, že pritiahnete pozornosť týchto mužov s vašou bezmocnosťou, všetci vás môžu vziať na svoje náručia a bude pre vás príjemné. Nesnažte sa vyberať z "účastníkov" vášho cvičenia to najlepšie. Zatiaľ sa pokúste vidieť silu a sexualitu v každom z nich.

Vykonať audit v šatníku

A snažte sa minimalizovať počet džín, pohodlné, ale beztvaré mikiny a iné oblečenie, tradične považované za bezohľadné. A to nie je to, že muži to nemajú radi. V skutočnosti to nie je príjemné a väčšina žien to nosí. Šaty, krásne spodné prádlo a podpätky nás naozaj menia. To sa dá nazvať dôverou, oslobodením alebo tou istou sexualitou, ale faktom je fakt: v sukni a podpätkoch sa budete cítiť trochu inak. A venovať pozornosť aj vám bude trochu iná - a nie nevyhnutne to bude vulgárna pozornosť. Pre mnohé dievčatá, ktoré sa uzatvorili v útulnom kokóne uznania svojej vlastnej asexuality (najčastejšie vynájdenej), je to hlavný problém. Nebojte sa pozornosti iných. Strach sa zdajú byť neinteligentné, frivolné je potrebné prekonať. Ošetrujte šaty a podpätky ako nevyhnutné cvičenie, rovnako ako váhy v hudobnej škole. Uvidíte, oni sa čoskoro stanú zvykom, rovnako ako pocit nového - sexuálne - sami.

- školenie sexuality

- Pilates a sex

Pozrite si video: Day 91 - 04-22-2011 - Stat Holiday Pay and Dancing Sexy chicks Kicks Ass (August 2019).