Funkčný výcvik hry s tlmičom nárazov

Na výhody absorpčného pásu pásky. Je ľahké držať sa, vziať so sebou na výlety, môžete s ním robiť veľa cvičení. A náš dnešný hrdina Superband Perform Better má ešte viac výhod!

Každý, kto vôbec trénoval s pásom pohlcovača nárazov, vie, že s ňou nie je mimoriadne pohodlné vykonávať cvičenia. Po prvé, tie, kde potrebujete vytiahnuť ruky. Konce spotených paliem a snažia sa vykĺznuť von a tréneri nedoporučujú navíjanie pásky na zápästie alebo zápästie: krvné cievy sú zovreté. Rovnako nie je príliš výhodné vykonávať cvičenia, pri ktorých je potrebné pásku silne ťahať, najmä smerom k sebe: nie je ľahké pripevniť pásku na podperu, aby bolo zaručené, že neklesne. "Páska na tlmenie nárazov superband hrať lepšie tak, aby mu chýbali tieto chyby, hovorí Valery Chistyakov, Expert spoločnosti "FitnessDom", cms na karate a boj proti rukám. - Je veľmi ľahké ju pevne upevniť na podperu, jednoducho ju obaliť a preniesť ju do výslednej slučky. Áno, a ruky, aby sa pohodlne. "

Rovnako ako ostatné tlmiče nárazov, môžete prísť s množstvom cvičení s Superband Perform Better. Dnešný tréning bude hrateľný. Skladá sa z pohybov, ktoré sa vyrábajú v rôznych športoch: tenis, veslovanie, boxovanie, džudo ... Niekto pomôže týmto pohybom pracovať, naučiť sa, ako ich robiť ostrejšie, kombinovať silu a rýchlosť. A úplne každý bude mať radosť!

Kto je vhodný tréning s tlmičom nárazov

Aj napriek dnešnému tréningu s pohybmi od boxu, kickboxingu, vzpierania, veslovania, džudu by boli pre mužov zaujímavejšie a dievčatá budú určite užiť prácu s Superband Perform Better. Je potrebné zvoliť len stupeň odolnosti. Koniec koncov, cvičenia s tlmičom vám umožnia priniesť svaly do tónu a krásne ich nakresliť bez toho, aby ste pridal zbytočný objem. "Trik" takýchto cvičení s tlmičom nárazov je integrácia celého komplexu svalov v jednej snahe. Trénujte svoju fantáziu tým, že vynašlete svoje cvičenia, porazíte s pomocou pohybu vášho obľúbeného športu! A stále Superband Perform Better bude príjemné pre tých, ktorí sa nechcú vzdať fitness počas prázdnin a služobných ciest. Rovnako ako ostatné tlmiče pásky, je veľmi kompaktný a "na povel" sa skrýva aj v najmenšom cestovnom taške.

Ako vytvoriť tréning

* Byť zapojený len s páskovým tlmičom, svalovou hmotou, predovšetkým nebudete písať. Preto je rozumné, aby muži s touto projektilou vykonali len časť silového tréningu, pre zmenu. Napríklad Raz týždenne, Dievčatá to môžu robiť len s ním, robia to 3 krát týždenne.

* Vyberte si tlmič nárazov, vhodný pre úroveň odolnosti. Musí byť tak tesné, že posledné tri 10-12 opakovaní s ťažkosťami. Ale stále by ste ich mohli robiť správnou technikou.

* Ak chcete, aby svaly dostali správne zaťaženie a pracovali pozdĺž celej trajektórie pohybu vrátane návratu do východiskovej polohy, uistite sa, že tlmič je napnutý aj na začiatku pohybu.

* Aby ste nepoškodili tlmič nárazov, nepoužívajte ho v cvičeniach, kde sa bude musieť roztiahnuť viac ako 3 krát.