Bez toho, čo bodyflex prináša žiadne výsledky

Pozdravte všetkých, ktorí nie sú ľahostajní k wellness! Dnes hovoríme bodyflex - systém pre chudnutie (pozrite si online video tu)čo som dlho robil. Mnohé otázky sa ma pýtajú a rozhodol som sa odpovedať na tie najpopulárnejšie.

Pre tých, ktorí prvýkrát počujú toto meno, vysvetľujem: Bodyflex - Jedná sa o unikátnu techniku, ktorá vám pomôže schudnúť v čo najkratšom čase. Je založená na aeróbnom dýchaní v kombinácii s cvičeniami naťahovania pre určité svalové skupiny. Tajomstvo je v správnom dychu (vždy o ňom hovorím v triede). V teleflexe máme diafragmatický pohľad na dýchanie (brušné dýchanie) a spolu so silovým zaťažením na problémových miestach tela dáva dych úžasné výsledky.

Funguje jednoducho. Keď držíte dych na osem až deväť sekúnd, oxid uhličitý sa hromadí vo vašom tele. Vďaka tomu sa tepny rozširujú a bunky absorbujú kyslík oveľa lepšie. Je to "doplnkový" kyslík, ktorý pomáha bojovať proti nadmernej hmotnosti, zlepšuje pohodu a pomáha vyrovnávať sa s nedostatkom energie. Ďalšia metóda je dobrá, pretože nevyžaduje veľa času. Môžete dať triedy 20 minút denne a verte mi, že prinesie ovocie (Prečítajte si recenzie: "Bodyflex: dýchajte hlboko - stratíte váhu").

Bodyflex triedy s Marina Korpan

Pred cvičením bodyflex sa učia tri jednoduché pravidlá.

Rovnako ako pri každom športe v bodyflex, dôslednosť je veľmi dôležitá. Zapojte sa každý deň. Nájdite 20 minút a vždy si pamätajte: pravidelnosť je kľúčom k úspechu.

Ak trpíte nadváhou, najskôr sa pokúste znížiť objem celého tela a až potom sa poraďte s jednotlivými problémovými oblasťami. Použite súbor cvičení pre všetky svaly. A na tých miestach, ktoré vás zaujímajú, určite napravíte, ale trochu neskôr. Buďte trpezliví a uspieť.

Ak sa rozhodnete urobiť bodyflex, neponúkajte okamžite na strave. Skôr alebo neskôr, po každej diéte sa vráti hmotnosť. Jedzte málo a často. A ak budete študovať správne, v priebehu času budete chcieť oveľa menej.

Cvičenie v bodyflexe je rozdelené do troch typov: izometrické (spôsobujú napätie iba jednej svalovej skupiny), izotonické (zahŕňajú niekoľko svalových skupín) a ťažné (cvičenie pre elasticitu svalov). Aby sa vaše telo rozvíjalo harmonicky, musíte použiť všetky tri typy cvičení. Celý tento komplex je v mojej metodológii.

Bodyflex kontraindikácie

Je potrebné pripomenúť, že bodyflex má tiež kontraindikácie. Patria sem tehotenstvo, horúčka, glaukóm, zvýšený intrakraniálny tlak a krvácanie.

Bodyflex pre chudnutie

Na stránke som často požiadaný: prečo nemôže schudnúť? V skutočnosti existujú prípady, keď chudnutie je buď veľmi ťažké, alebo vôbec nemožné. Faktom je, že bodyflex nie je určený pre vyškolených ľudí. Je vhodná pre ľudí s nadváhou. Pre tých, ktorí už majú všetky svaly v tóne, telo flex môže slúžiť iba na udržanie tvaru. Okrem toho je nezlučiteľná s množstvom liekov: antidepresíva, lieky na liečbu hormónov a v niektorých prípadoch antikoncepčné pilulky. Metóda tiež zlyhá v dôsledku povahy metabolizmu. A ako som povedal, účinnosť bodyflexu klesá, ak sa nezúčastní pravidelných.

Je to nádherná technika, ktorá nielen koriguje tvar. Urobte to s radosťou a pocit pre seba, ako zmiznú bolesti hlavy, nespavosť, zvyšuje imunitu a zlepšuje náladu. A nebojte sa, ak zrazu začnete zívať alebo žmurkať vo svojom žalúdku. To je normálne. Zapojte sa a určite sa vám podarí. Verím vo vás!

Video lekcie "Bodyflex s Marina Korpan" online

Chcete študovať online? Celý kurz strávený na váhe s Korinom Marina je tiež v našej fitness video knižnici.

Aj v našej knižnici fitness videoklipov môžete sledovať online video kurzy "Bodyflex", kde Marina učí základy tejto disciplíny.

V knižnici fitness video nájdete všetky video lekcie "Lose Weight with Marina Korpan. Expresný kurz.

Môžete si zakúpiť sadu DVD "Znížiť hmotnosť s prístrojom Marina Korpan" v našom internetovom obchode!

Osobný blog Marina Korpan

Nájdete tu všetky príspevky blogu Marina Korpana!