LPG kurz: ako som sa nezbavil celulitídy

Môj príbeh o boji za krásnu postavu a hladkú pokožku bez celulitídy je plný malých víťazstiev, hlasných porážok a hlbokých sklamaní. Medzi nimi bol kurz anticelulitídnej terapie na zariadení LPG.

Poviem ihneď, že parametre môjho tela neprešli kritickou hranicou (hmotnosť indexu je v normálnom rozmedzí), ale sú nekonečne ďaleko od mojich vlastných ideálov: Mám problémy s problémovými zónami. Pôjdem do klubu fitness dvakrát alebo trikrát týždenne, v lete jazdu na kolieskových bicykloch, v zime na lyžiach. Stáva sa to kvôli dlhému výletu, dovolenke alebo dlhodobému spánku, keď sa dostanem z cesty na mesiac alebo dva. V pracovných dňoch nejedzem po 19:00, pred šiestimi mesiacmi som odmietol mäso, nemám zneužívanie chleba, ale nemôžem žiť bez zmrzliny. Všeobecne platí, že všetko je ako vôbec.

Ako som bojoval proti celulitíde

Niekoľkokrát za rok som bol prekonaný myšlienkou masívneho útoku na celulitídu a nadbytočné tukové usadeniny. Ako tajná zbraň som sa pokúsil masážou ruky, masážou značky Charcot, sprchou (masáž v konzervách) a rôznymi gélmi a krémami s rôznym úspechom. V určitom okamihu ma vášeň pre technické inovácie ma tlačila k vyskúšaniu hardvérových "nástrojov", najmä LPG. Našiel som salón v centre Petrohradu, študoval miesto a recenzie, prenikol s dôverou a išiel na recepciu.

Boli som vyšetrené, identifikované problémové oblasti - "lýtkové", boky, brucho, merané, zvážené a odporúčané tri alebo štyri stretnutia s tlakom a 10-12 procedúr LPG masáže. Terapeutická terapia je, keď je injekčný pretlak v vzduchotesnom obleku, čo zvyšuje rýchlosť metabolizmu a zlepšuje prívod krvi do svalov a pripravuje telo na LPG. Po krátkom briefingu som dostal šikovný nylonový oblek a odprevadil som do oddelenia.

Čo je LPG masáž?

Model Cellu M6 Keymodule vyzerá ako hybridný platobný terminál, droid s vrahom Star Wars a vysávač. Pripojený k nej je skúsený kozmetológ, pravdepodobne honing zručnosti domu na koberce s dlhým zdriemnutie.

LPG sedenie v mojej kabíne trvalo jednu hodinu. Strávil som túto túru s potešením: ležal si na gauči a vy ste boli usilovne "vysávaní". Zvyčajne som chodil ráno do práce pred ďalšou prácou a sledoval som ďalšiu hodinu sny prerušené otázkami kozmetičky o mojom zdravotnom stave: nebolo to bolestivé, nebolo to fúkanie, bolo to pohodlné atď. Jedného počas postupu ste museli donútiť vrátiť sa späť brucho. Žiadne nepríjemné pocity - telo sa miesi masírokom s valčekom a vysuší oblasti pokožky. Povedal by som, že ide o vákuovú masáž, ale na inteligentných reklamných miestach píšu, že to tak nie je: LPG-masáž obsahuje prvky elektrollipolýzy, vákuové a vibračné masáže.

Účinnosť LPG masáže

Všeobecne platí, že všetko je v poriadku, ale každé nasledujúce zasadnutie sa začalo vážením a meraniami a indikátory s istotou udržiavali svoje pozície. K pokožke sa nevyskytli žiadne zázraky, aj keď sľúbili viditeľný a hmatateľný výsledok. Celulitída bola a zostala. Kozmetička mu pokrčila čelo a úžasne sa na mojom úžasnom prípade. Spočiatku vysvetlila skutočnosť, že tekutina po tlakovej terapii nie je vylučovaná z tela. Povedala, že sa rýchlo viditeľné výsledky nezobrazia. Ale časom vysvetlenie vyschlo a kozmetológ šiel z obrany na urážku, alebo možno, že niečo nesúhlasíte a šijete šišky v noci? Páči sa vám sóda? Vyjedáte celé bochníky alebo polovičky? Bol som však urazený pred čistou a medicínskou cestou: jedol som správne a každý deň som jazdil na bicykli. V dôsledku toho môj špecialista roztiahol ruky a radil ďalšie LPG sedenia.

Myslím, že takéto postupy majú minimálny hmatateľný výsledok len v zanedbaných prípadoch, keď tie extra libier a objemy ľahko odchádzajú, pretože tam je viac a tam je miesto na túlať sa. Medzitým nie je všetko tak hrozné, ale už dosť zlé na to, aby začalo niečo robiť, výsledok možno dosiahnuť iba pot a krvou. Alebo masážne plechovky.

Buď som narazil na neúspešného špecialistu, ktorý zriedkakedy vyčistil dom a nevedel zručnosť. Alebo možno ležal na gauči, bolo nutné, aby sa to nestalo, ale riadiť proces a kričať: "Viac! Silnejší! Vyššia! Nie tu! ", Ale už to neviem.

Chcete sa zbaviť celulitídy?