Najlepšie mobilné aplikácie pre elastických kňazov

Už sme napísali o najlepších mobilných aplikáciách pre fitness a jogu. Je na čase pripraviť sa na plážovú sezónu, aj keď sa zdá, že je stále ďaleko. A to znamená - vyčerpať silný, elastický zadok!

Pri príprave tejto recenzie som si sám otestoval veľa mobilných aplikácií, a to tak či onak, vrátane cvičení pre elastických kňazov a tých päť najlepších, ktorí požiadali o vyskúšanie svojich nešportových priateľov. Po prvé, poviem vám, čo majú všetky spoločné aplikácie.

* Všetky z nich sú vyvinuté pre tri najpopulárnejšie mobilné platformy: Android, Windows Phone, iOs. V recenzi píšem anglické aj ruské názvy, aby boli nájdené pre každú platformu.

* Aplikácie sú čiastočne bezplatné: s bezplatnou inštaláciou získate verziu s množstvom cvičení alebo tréningových programov a reklám. Pri platbe - pokročilejších tréningových programov a zbavte sa reklamy. Ak zostanete na bezplatnej verzii, môžete zopakovať cvičenia čo najviac, čo sa môže zdať nudné, ale stále užitočné pre posilnenie vášho "piateho bodu".

* Všetky aplikácie sú určené pre začiatočníkov, takže ak máte skúsenosti s tréningom, môžete bezpečne zvýšiť počet opakovaní a pol až dvakrát.

* Za účelom dosiahnutia výsledku to trvá asi 4 mesiace denných tried 15-30 minút, potom by ste mali trénovať 3-5 krát týždenne, aby ste ušetrili výsledok.

Najlepšia mobilná aplikácia pre kňazov s elastickými nohami

(v preklade - "Krásny zadok, nohy a boky")

Táto aplikácia ponúka súbor klasických cvikov na nohy s dôrazom na ich hornú časť. Squats, lunges, swing nohy, ich únos - vo všeobecnosti, osvedčená klasika rokov. Každý komplex (mimochodom, z dostupných cvičení, ktoré si môžete zostaviť vlastné) je navrhnutý na 10-15 minút, takže sa dá urobiť aspoň ako ranné cvičenie, aspoň niekoľkokrát počas dňa. Vykonajte - niekoľko dní alebo prejdite na ďalší deň denne. Zaťaženie sa nezvyšuje príliš výrazne, takže nie je žiadny zvláštny rozdiel v postupnosti, ktorou prejsť: závisí to viac na vašich emočných pocitoch - je to nudné alebo nie opakovať to isté, každý deň.

špeciálnanchrbtica:

* Animačné cvičenia. Pomáha pochopiť techniku. Len dávajte pozor nielen pohybu nohy, ale aj postaveniu ramien a tela.

* Časovač odpočítavania. Keď zistíte, koľko opakovaní zostalo, je to viac zábavy.

* Môžete nastaviť tréningový čas a počet prístupov a opakovaní.

* Aplikácia zváži, koľko kalórií ste strávili, je tiež možné sledovať vaše parametre (hmotnosť, pás, boky atď.).

* Pripomenutia tréningu, štatistiky za deň (koľko cvičení bolo vykonaných) ako graf.

Kto je užitočný?

Ženy, ktoré sa obávajú elasticitou kňazov a štíhlych bokov, ale zároveň nechcú na nich stavať svalovú hmotu, robia to väčšie. Súbor cvičení a frekvencia ich vykonávania sa vyberá tak, aby sa v problémových oblastiach vyskytla presná strata tuku.

Spätný odber spätnej väzby:

"Som malý fanúšik fitness. Predtým používal nejaké iné aplikácie s cvičením, ale opustil. Tu sa mi páčilo, že sa môžem pýtať iba 5 alebo 10 minút tréningu a rýchlo sa vyvíjam pred TV. Keď používam aplikáciu dva týždne, nie som otravný, budem pokračovať. "