Starostlivo, horúco: najsexijšie inštruktori jogy

Hádáte sa s tvrdením, že jóga tvorí krásne telo? Mierne svalnaté, bez kvapky tuku s dokonalým rozmerom ... Pridajte k tejto sebavedomí, pokojnej temperament a meditatívny vzhľad - v dôsledku toho dostanete dnešný výber najsexiálnejších inštruktorov jogy.

V dnešnej dobe sa obraz učiteľa jogy výrazne zmenil: mladí, mierne svalnatí, úžasne plastičtí mladí ľudia s prirodzeným tanom zaberajú miesto starších, ktoré sú bielo-vlasné a abstinent-sušené. Ktoré by mohli dobre tlačiť z obalov lesklých časopisov fitness modely. Nie je divu, že mnohé štúdie potvrdzujú, že jóga sa zlepšuje a sexuálny život. Napríklad nedávny experiment, ktorý hlásil zdravotnícke centrum Univerzity Sri Ramachandra (Chennai, Tamil Nadu, India). Jej členovia začali praktizovať jogu denne na hodinu dlhšiu ako 12 týždňov. Potom účastníci mužského pohlavia uviedli, že získali kontrolu nad ejakuláciou a tým zvýšili dĺžku pohlavného styku.

Jednou z verzií, ktorá vysvetľuje tento jav, je, že výkon asánam zlepšuje krvný obeh v panvovej oblasti (a to má pozitívny vplyv na mužskú potenciu). Navyše, jóga učí relaxovať a posilňovať kardiovaskulárny systém.

Ešte stále si nie ste istí, že jóga robí praktizujúcich sexy? Potom venujte pozornosť týmto učiteľom antického učenia.

John keste

Johns Kest sa narodil v rodine jogy. Jeho otec, Johnny Kest, je priekopníkom Vinyasa jógy v Amerike, jeho matkou je Milla Kestová, jedna z prvých učiteľov jógy na stredozápade, ktorá zdvihla viac ako jednu generáciu jogových tichorov. Niet divu, že sa Jonáš rozhodol prepojiť svoj život s jogou.

Od troch rokov navštevoval jogové štúdio so svojím otcom a vo veku 17 rokov bol vyškolený a stal sa najmladším učiteľom jogy v tom čase. Nežil však život pustovníka - okrem jogy mal rád basketbal, box a jogging. Vďaka nim, mimochodom, jeho presvedčenie bolo vytvorené, že sila bez pružnosti a dýchania nie je ničím.

Vo veku 25 rokov sa John Keste stal vo svete jogy veľmi známym osobám vďaka svojim majstrovským triedam, ktorých charakteristické znaky sú milosť a intenzita. Ak sa pozriete na fotografie Kesty, je zrejmé, že táto kombinácia sa odráža v jeho vlastnom tele.

Dylan Werner

Dylan sa narodil a vyrastal v horách južnej Kalifornie. Čoskoro sa stal prívržencom zdravého životného štýlu, ktorý sa mu nepodarilo bez pohybu. Dylan mal rád zápasenie, lezenie, bojové umenie. V roku 2001 už vyučoval bojové umenia a v snahe zlepšiť svoju úroveň začal jogu. Po 10 rokoch sa Dylan Werner stal medzinárodne uznávaným inštruktorom jogy.

Dylan sa snaží dať osobe dôveru pohybom a rovnováhou, nájsť silu v pružnosti a vytvoriť jednotu duše a tela. Jeho hodiny sa vyznačujú nadšením, silnou energiou a prekonaním seba. Dylan vedie majstrovské kurzy po celom svete a tvrdí, že silu, zdravie a energiu prichádzajú k vám, akonáhle ste krok na jóga mat. Rovnako, mimochodom, nie je pochýb o tom, ak sa pozriete na fotografie Dylana Wernera.

Derrick "DJ" Townsel

Derrick Townsle je bývalý hráč NFL v americkej národnej futbalovej ligy. Ide o profesionálnu americkú futbalovú ligu (kde lopta má tvar melóna a kde hrá v helme a ochrannom oblečení). Teraz je osobným trénerom, zdravotným poradcom a učiteľom jogy.

Americký futbal je ťažká, dynamická a nebezpečná hra s mnohými prvkami boja. Športovci, ktorí sa na ňom podieľajú, trávia veľa času nielen na hre, ale aj na silovom tréningu. Po odchode z profesionálnych športov sa Derrick stal osobným fitcentrom.

Čoskoro ho chytil jóga, ktorú teraz považuje za kvintesenciu všetkého, čo je potrebné pre dušu, myseľ a telo človeka. Spočiatku Derrick praktizoval doma nezávisle vyučovanie on-line, pretože bol nepríjemný robiť jogu v skupinových triedach. Následne sa stal veľmi slávnym inštruktorom, ktorý inšpiroval veľa ľudí na celom svete k cvičeniu jogy a fitness. V komunite jogy dostala Derrick Townsell prezývku "Rasta Yoga" za svoj indický pôvod a dreadlocky.

Masood Ali Khan

Masood (Muz) Ali Khan sa narodil v Londýne moslimskej rodine z Indie a po mnoho rokov bol gitaristom a bubeníkom v hudobných skupinách. Zároveň má 25 rokov praxe jogy a nie je prekvapujúce, že nakoniec začal učiť jogu.

Duchový, pekný, exoticky vyzerajúci človek sa stal obľúbeným po tom, ako začal vyrábať disky s hudbou pre jogu pod všeobecným názvom "Yoga Themes". Podľa priznania autora Masuda Aliho Khana sa so svojou hudbou snažil pomôcť človeku, aby sa úplne odhalil počas výkonu asanasu, aby sa poznal sám seba a stal sa lepším praktizovaním jogy. Prvé album z tejto série zvíťazilo v srdciach milovníkov jogy.

Mimochodom, Masud Ali Khan má tiež akademický titul a akupunktúrny špecializovaný diplom.

Cameron Alborzian (Yogi Cameron)

Tento muž je starší ako ostatní, ale to bolo s ním, že revolúcia začala pozerať na to, ako by mal učiteľ jogy vyzerať. Čierne vlasy dandy (otec je íránsky, matka je angličtina) absolvovala školu v Anglicku a stala sa jedným z prvých mužských modelov na debut v zbierke Jean-Paul Gautier v Paríži. Cameron bola tvárou značiek ako Dior a Guess a získala veľa "hviezdneho" dátumu. On sa stal slávnym po Madonna pozvaná na úlohu svojho milenca v jednom z klipov. Potom spolu s Kate Moos zahral vo videu Eltona Johna a spolu s Naomi Campbell a Christy Turlington navštívil Nelsona Mandelu v Južnej Afrike.

Docela skoro, Cameron začal cvičiť jogu a ayurvedu. Po smrti blízkej priateľky a mentora sa táto prax a prírodná medicína postupne stala záležitosťou svojho života a začal sa nazývať "Yogi Cameron". Bol vyškolený ako učiteľ jogy a ako ayurvédsky terapeut, a naďalej zlepšuje úroveň vedomostí. Súčasne sa Cameron stala všeobecne známa tým, že sa zúčastnila rôznych jogových televíznych relácií. Vedúce masové médiá na svete dychtivo píšu o ňom, než sa používa na popularizáciu jogy. Napriek svojmu veku (nie tak dávno sa obrátil na 49 rokov), Yogi Cameron zostáva jedným z najslávnejších a sexy učiteľov jogy.