Alexey Vasilenko: "Len urobte prvý krok!"

Dobrý deň, priatelia Fit-bo a TV kanál "LIVE!" Ako dlho som neodpovedal na vaše otázky! Faktom je, že som cestoval do Francúzska. Priznám sa, že som jedol tam aj croissanty a syry. On tiež dosiahol finále súťaže o titul najlepšie inštruktor fitness.

LeaderFit sa považuje za vodcu francúzskeho fitnesového priemyslu. Má veľa konvencií, školení a iných podujatí. Jednou z nich je každoročná súťaž medzi inštruktormi s názvom "Najlepšia nádej". Tam som išiel.

Najskôr prvé. Po zaregistrovaní účastníkov a privítaní organizátorov sa začalo prvé kvalifikačné kolo. Bol to fitness maratón pozostávajúci z lekcií pre a. Pokiaľ ide o intenzitu, to, čo sa deje, bolo možné porovnať s dvoma lekciami Fit-bo v rade v miestnosti s narušeným klimatizačným systémom.

Výberové kritériá pre účastníkov boli vytrvalosť, technika vykonávania prvkov, nastavenie rýchlosti choreografie a prednášajúcich zručností, to znamená, že bez ohľadu na to, ako horúce a ťažké to bolo, stále sa budete musieť usmievať (alebo aspoň predstierať, že sa usmievaš). Po tomto dvojhodinovom teste 80 účastníkov (ktorí sa mimochodom zhromaždili z mnohých krajín: Francúzsko, Taliansko, Bulharsko, Belgicko, Španielsko a samozrejme aj Rusko) vybrali pre semifinále len 30. Pri dlhom opise môžem len povedať, že nakoniec Je tu sedem finalistov, medzi ktorými som bol aj (myslím, že siedmy z 80 je dobrý výsledok).

"Najlepšou nádejou" bola aj inštruktorka z moskovskej fitness - skvelého chlapíka Pasha. Som si úplne istý, že jeho vystúpenie zanechalo nezmazateľnú stopu v srdci celej európskej wellness komunity.

Prečo som to všetko povedal? Trpezlivosť! Tu je záver: nikdy by ste sa nemali báť riskovať. Nezáleží na tom, koľko ste a čo ste dosiahli. Vždy sa vyvíjajú nové kroky. Niekedy sa tu na stránke pýtajú: "Čo treba urobiť, aby ste sa stali inštruktorom? Iba je tu jeden problém - 23 rokov (25 rokov, iný vek ...) a zdá sa mi, že už je príliš neskoro. " Moji priatelia, pre tých, ktorí nepoznajú moje osobné údaje, vás opäť informujem, že mám 32! A nepovažujem za hanebné pre mňa účasť na súťažiach a súťažiach, pretože stimuluje môj osobný rast, dáva impulz vývoju.

Ak sa chcete stať trénerom, nemyslite na vek. Pre mladých ľudí sú pre tých starších - a iné menej aktívne formy fitnes. Poviem to isté aj tým, ktorí chcú študovať, ale nevedia, odkiaľ začať. Stačí urobiť prvý krok: naladiť televízor na náš kanál alebo ísť do fitnes klubu.

Navrhujem zvážiť všetky uvedené skutočnosti, pretože každý z nás mal podobné pochybnosti v našich životoch. A keď sme ich prekonali, objavil sa osobitný pocit pýchy a radosti. Nenechajte sa stratiť tento pocit, pomáha nám vpred.

A kým sa začnem pripravovať na Shrovetide, pretože budúci týždeň máme Maslenitsa! Bez palaciniek to určite neurobí (zabudnite na chvíľu strave), takže nabudúce budeme rozprávať, ktoré z výplní placky budú mať na nás najmenší vplyv!

Uvidíme sa čoskoro!

Užitočné odkazy:

Fitbo videá s Alexey Vasilenko vo fitness-video knižnici klubu "LIVE!".