Dve domy: romantické valentínske kúpele

Večera pri sviečkach nie je jediný spôsob, ako sa spoločne usporiadať na Valentína. Ako pripraviť masážny olej a jemný telový peeling? Zobral som tri bezpečné, neobvyklé a veľmi príjemné domáce kúpeľné scenáre pre dvoch.

Podľa skúseností môjho a mojich priateľov, spa pre dvoch najčastejšie končí v smútku: buď prísahu, alebo drobné zranenia. A v každom prípade, veľké čistenie: jeden zametá okvetné lístky ruže roztrúsené po byte, druhý sa snaží umyť list, rozmazaný s voskom a olejom. Stručne povedané, žiadna romantika, pevný neporiadok. Ak chcete byť v bezpečí, veľa párov ísť do kúpeľov pre ready-made "programy pre milovníkov." Krása tejto udalosti je pre mňa osobne nepochopiteľná - nevidím nič zvláštneho, pokiaľ ide o držanie za ruky, ležiace na priľahlých masážnych lehátkach. Áno, a bez možnosti okamžitého logického pokračovania. Preto v deň svätého Valentína ešte doma zabezpečujeme kúpele. Ale urobte to múdro. Poviem vám ako.

Po prvé, niektoré jednoduché prípravy:

- Zahrejte pár čistých uterákov a dvoch županov. Môžete ich predbežne zavesiť na batériu;

- 15-20 minút pred "začiatkom zasadnutia" zapnite horúcu vodu v kúpeľni tak, aby miestnosť bola naplnená parou;

- Ja osobne so všetkými rukami pre požiarnu bezpečnosť. Ak si stále chcete vytvoriť mäkký súmrak, usporiadajte sviečky vopred, ale osvetlite ich len vtedy, keď ste v interiéri.

A potom pokračujte! Ponúkam tri možnosti rozvoja udalostí.

Scenár číslo 1

- Vezmite spolu teplú sprchu. Urobte si navzájom celotelový peeling. Nepoužívajte tvrdú kávu ani soľnú keramiku, ale premiešajte pár polievkových lyžíc hnedého cukru, dve lyžice olivového oleja, dve lyžičky ružovej vody a štipku škorice. Potom ho dôkladne prepláchnite svetlými masážnymi pohybmi.

- Zabaľte sa do vyhrievaných kúpacích plášťov a krátke prestávky: piť šampanské s ovocím, alebo lepšie - dobrý zelený čaj.

- Urobte si navzájom relaxačnú masáž pomocou olivového alebo sezamového oleja. Pridajte k nemu pár kvapiek bergamotu, ylang-ylangu alebo patchulových esenciálnych olejov - fungujú ako afrodiziaká. Nesnažte sa hrať profesionálne profily: neklasifikované kliknutia, ktoré môžete vážne ublížiť. Jemne miesajte veľké svaly (chrbát, nohy) a buďte veľmi opatrní pri kostiach a kĺboch. Masáž brucha s ľahkými kruhovými pohybmi.

Scenár číslo 2

- Pri sprchovaní urobte peeling: zmiešajte olivový olej s mletou ovsenou vločkou a kvapku patchulového oleja. Jemne sa navzájom masírujte.

- Umyte si druhú hlavu. Nesmiete sa! V skutočnosti je to veľmi zmyselný postup. Namiesto šampónu môžete použiť ajurvédsky bylinný prášok. Ľahko navlhčite vodou a masírujte pokožku hlavy kruhovým pohybom od zadnej časti hlavy smerom k čele a krku.

- Po prestávke na šampanské sa navzájom doprajte abhyanga. Nepáči sa mi to za olej: mali by ste použiť 50 gramov sezamu alebo olív pre každého! Zahrejte ju vopred v mikrovlnnej rúre a pomaly sa postupne aplikujte na nohy, ruky, ramená, žalúdok a zadnú časť partnera. Po absorpcii prvej časti opakujte postup.

Scenár číslo 3

- Pod sprchou namiesto kroviny používajte čierny íl zriedený teplou vodou s kvapkou santalového dreva a cyprusu. Kúpeľňa je okamžite naplnená arómou hammamu a horúcich východných nocí.

- Urobte si ostatné kúpeľné pedikúry. Nepotrebujete mať pinzety a pemzové kamene: sedte svojho partnera na stoličke a vybavte ho šálkou šampanského a medzitým ho pripravte na kúpeľ. Do nádrže nalejte teplú vodu, pridajte bergamotový olej a patchúli, trochu čierne hliny a pol pohára olivového oleja. Po kúpeli urobte masáž nôh. Môžete použiť techniku ​​od Julie Zaichenkova.

- Dajte si navzájom masáž "Raindrops". Pomaly maľte nohy partnera a potom pomaly unášajte pozdĺž chrbtice zmes olejov (oregano, mäta pieporná, tymian, bazalka, cyprus). Opatrne pretrepte pomalé pohyby.

Posledný bod každého z týchto scenárov je úplne zrejmý. Koniec koncov, sex s blízkym dokonale dopĺňa kúpele.