Jóga workshopy "LIVE!" v Krasnodar

Po nedávnej dobe vo Volgograd, klub "LIVE!" Opäť ide na juh od Ruska - tentokrát naším cieľom je Krasnodar. Koncom októbra sa v hlavnom meste Kuban uskutočnia jogové workshopy Aleny Mordoviny a Julie Zaičenkova.

V Krasnodar budú inštruktori klubu "ALIVE!" Usporiadať dvojdňové semináre jogy. Alena Mordovina predstaví svoj nový autorský program "Yogalates" v štúdiu jóga "Heavenly Lotus" a Julia Zaichenkova zorganizuje flexibilné triedy pevnosti v klube Yoga Here.

Certifikovaný inštruktor jógy a pilates Alena Mordovina v osobnej praxi už dávno kombinuje prvky týchto dvoch zdravotných systémov. "Pri cvičení jogy som vždy vykonávala asány nie v statike, ale v izotonickom režime Pilates, čo naznačuje jemné, pomalé a premyslené hnutie," hovorí Alain. Teraz ponúka túto techniku ​​všetkým svojim študentom: od 3. októbra na televíznom kanáli "LIVE!"

Na seminári v Krasnodar vám Alain povie, čo je spoločné medzi princípmi Pilates a krokmi jogy, pomôže zvládnuť základné asány a potrebné dýchacie techniky. Aký je rozdiel medzi pranayama a pranayama? Čo je sukshma-vyayama? Ako praktizovať jogu v pohybe? Odpovede na tieto a ďalšie otázky, ktoré sa naučia na stretnutí s Alenou Mordovinou.

Prax "flexibilnej sily" na seminári v Krasnodar Julia Zaichenkova bude venovaná hĺbkovej práci s vedomím. Triedy začínajú zdravotnými cvičeniami pre chrbticu - hlavný energetický kanál tela. Potom Julia ponúkne členom skupiny jedinečnú skúsenosť s otvorením ich skutočného "ja" pomocou dynamických meditácií, rozhovorov, tancov, praxe ticha a iných techník.

V programe seminára sa názvy praktizujúceho okamžite dostávajú do pozornosti: "" Ja "hraju", "" Ja "pravidlá", "" Ja "bláznem!". "Mojou úlohou je vám pomôcť pochopiť, že nie ste ani tvoje telo, ani tvoja myseľ, ty si energia v tele," hovorí Julia Zaichenkova. "Keď budeme vedomí tejto energie, naučíme sa ovládať našu myseľ a telo a možno sa budeme trochu bližšie k našej skutočnej povahe." Pomocou "Flexibilnej sily" Julia navrhuje, aby každý vrátil svoje telo do "továrenských nastavení" - to je tak, ako to nazýva pôvodný stav zdravého organizmu, v ktorom každý orgán, každá bunka je nastavená na správnu činnosť.

Seminár jogy "Yogalates" s Alenou Mordovinou sa uskutoční 29. - 30. októbra v Krasnodare v štúdiu jóga "Nebeský Lotus" ...

Seminár jogy "Flexible Power" s Juliou Zaichenkovou sa uskutoční 29. - 30. októbra v Krasnodar v klube "Jóga je tu" ...

Užitočné odkazy:

Video "Pilates" a "Yogalates" s Alenou Mordovinou vo fitness video knižnici klubu "LIVE!".