Lima Irina

Inštruktor programu "Latina pre začiatočníkov" na televíznom kanáli "LIVE!"

Irina sa naučila svoje prvé tanečné kroky pred televíziou sama. Ako dievčatko mohla stráviť hodiny skúšaním obľúbeného čísla z filmu alebo videa. V osem rokov som doslova chorý lambadou. "Táto populárna pieseň sa mi veľmi páčila tak, že som s ňou začala každé ráno," hovorí. "Keď som sa zobudil, dal som krátku sukňu, zapol video a začal sa pohybovať k hudbe."

Irina snívala o tom, že sa stane herečkou. A aj keď som vybral po škole nie divadelný inštitút, ale finančnú akadémiu, záujem o tvorivosť nezmizol. Začala tancovať Latina. Najprv - počas výletu do Karibiku, potom - na latinskoamerických diskotékach v Moskve. Nezávisle zvládnutá salsa, merengue, bachatu. A na jednej z klubových párty sa stretla so svojím súčasným partnerom Marcelo Bento Caetano, známym tanečníkom, ktorý predstavil brazílske vystúpenia v Brazílii, Českej republike a USA.

"Najprv sme tancovali salsu," hovorí Irina. - Potom ma priviedol pod reggaeton. Rhythm, krok sa zmenil, ale rýchlo som sa prispôsobil. Marcelo mi povedal, že je to brazílsky zvuk. A ponúkol mu, aby pomohol viesť tanečné lekcie. "

Spočiatku Irina naozaj pomohla: s Marcelom bolo ľahšie vysvetliť, ako viesť partnera v zooke, ako presúvať ženu. Potom začala sama vysvetľovať ženskú párty. A menej ako o rok neskôr išla na svoj prvý tanečný kongres ako učiteľka.

Dnes je známa prvá ruská škola zuka Irina a Marcelo. Hviezda tanečného páru má veľa študentov. Irina a Marcelo takmer každý mesiac navštevujú medzinárodné tanečné kongresy ako hosťoví lektori.

"Marcelo a ja sme veľmi dobre ako učitelia," hovorí Irina. Pomáha človeku uvoľniť sa a začať sa pohybovať na prvej lekcii. Podrobne vysvetľujem podrobnosti tejto techniky. Som si istý, že všetci sa môžu naučiť tancovať v Latine. "

Pozrite si video: Adriana Lima, Irina Shayk ,Candice Swanepoel and other-Beautiful (Júl 2019).