Natalia Lebedeva o stretnutí klubu "ALIVE!" a jeho prvá majstrovská trieda

Dva dlho očakávané stretnutia s členmi klubu "ALIVE!" V týždni je skvelé! 26. septembra som navštevoval klubovú čajovú párty a o dva dni neskôr som mal prvú majstrovskú triedu.

Na stretnutí klubu "ALIVE!" Sme zablahoželali víťazom fotografickej súťaže, diskutovali sme o turné, ktoré už prebehli, a snívali o tom, čo sa deje. Povedal som o svojom autorskom programe "Posture Correction" a oznámil som, že som pripravený okamžite informovať každého na mieste. Zozbierala sa úžasná zostava: trvalo to viac ako štyri hodiny, aby si ich mohli prezrieť.

Keď som prišiel 28. septembra na prvú majstrovú triedu, v hale som spoznala známe tváre: chlapci sa zaujímali o náš predchádzajúci rozhovor o držaní tela, že sa rozhodli prísť do mojej triedy. Niektorí ľudia zo skupiny mali intervertebrálnu herniu, zvyšok bol z rôznych typov zlého držania tela. Okrem toho prišli dva inštruktori fitness, čo som bol príjemne prekvapený.

S pomocou jedného z účastníkov som ukázal a povedal, čo sa zvyčajne deje s držaním tela, svalmi a chrbticou tých, ktorí sú nútení sedieť na počítači celé dni. Potom sme začali cvičenia. Sledovala som túto techniku ​​a prispôsobila ju konkrétnej osobe a jej problému. Všetko zaobchádza päť plus. Po triede som odpovedal na otázky a samostatne opísal, ako pracovať s postojom detí: mnohí si sťažovali, že ich deti už majú zrejmé porušenia.

Pri majstrovskej triede sme strávili veľa času pri práci na hlbokých brušných svaloch. Tu je jednoduchý spôsob, ako udržať tieto svaly v dobrom stave bez preťaženia bedrovej chrbtice.

Predstavte si, že ste vložili na opasok pás s desiatimi otvormi. Potom si predstavte, že ste na desiatej diere pripevnení a nakreslite brucho čo najviac. Odpočívajte.

Teraz "upevnite" piaty otvor a vytiahnite brucho asi o polovicu maxima. Odpočívajte.

Nakoniec, na tretej dierke "stlačte tlačidlo": dostanete asi 30% maximálneho úsilia. To je presne to, čo potrebujete na vytiahnutie žalúdka nielen počas cvičenia, ale aj vo vašom každodennom živote. Skúste to!

Som veľmi rád, že sa pridal k udalostiam klubu "ALIVE!" A nakoniec pracujem naživo. Teším sa na ďalšiu schôdzu a ona je veľmi skoro: 14. - 16. októbra som strávil fitness víkend na predmestí. Zdravie a pohoda by sa nemali odkladať až neskôr. Poď!

Užitočné odkazy:

Video stretnutia "Express Fitness" s Natáliou Lebedevou a Oleg Loborevym vo fitness-video knižnici klubu "LIVE!".

Video stretnutia "Express Fitness" s Natáliou Lebedevou a Danila Mikhailovsky.