Star Fitness: školenie Jennifer Aniston

Počas posledných dvadsiatich rokov sa hviezda seriálu "Priatelia" nezmenila vôbec: rovnaké lesklé medové vlasy, perfektné opálenie, široký úsmev a čo je najdôležitejšie, dokonalá postava. Ako to robí?

Výcvik Jennifer Aniston

Anistonová (jedna z mála) neuspokojuje tanečníkov, že jedla len čokoládové koláče a nikdy nemala činky v rukách a dlhuje veľkú postavu výlučne génom. "Aby bolo telo zdravé a krásne, musíte pracovať veľmi tvrdo," pripustila herečka v nedávnom rozhovore. "Šesťkrát za týždeň hrám šport a viem, že ak urobím päť, stratím svoju formu."

kardio

Denné triedy Jennifer nie sú pätnásť minút. Za hodinu urobí kardio na chodníku, elipsu alebo cvičebný bicykel. "Dávam prednosť cvičnému bicyklu na iné typy srdcového zaťaženia," hovorí Aniston, "na ňom je možné vykonať množstvo rôznych tréningov, meniť rýchlosť, polohu tela a sklon. Okrem toho nám umožňuje vyriešiť tie najproblematickejšie oblasti - boky a zadky. " Často herečka nahrádza simulátor so skutočným bicyklom a cestuje po pobreží dve až tri hodiny. Alebo zorganizujte ďalší tréning v kardiológii mimo telocvične: Aniston miluje kickboxing, jazdu na kajaku a plávanie.

Obľúbená asana

Triedy herečky však nie sú obmedzené na to: každý deň po kardio tréningu robí niečo iné. Hviezda chodí do Pilates a tiež vykonáva jogu s hviezdnym trénerom. Mandy Ingber, Najmä pre herečku Mandy vyvinula tréning, ktorý kombinuje asány s dynamickými cvičeniami a strečinkom. "Moja obľúbená asana je stromček," pripúšťa Aniston, "skutočne uvoľňuje a vytiahne všetky svaly." Navyše sa Jennifer nedávno začala zaujímať o Budokon, vyvinutý wellness systémom tréner Cameron Shane. Je to zmes jogy, bojových umení, aeróbnych cvičení a meditácií.

Školenie medzi časmi

Počas cestovania sa herečka tiež neoddychuje: vždy dá do kufra dve činky s hmotnosťou troch kilogramov. "Je veľmi výhodné skápať ruky pri sledovaní televízie alebo hovoriť po telefóne," vysvetľuje Aniston. A pred spaním sa hviezda často rozťahuje a tucet drevených drevín.

Príprava na úlohu

Len nedávno sa stalo známe, že 44-ročný Aniston začala ... tancovať na tyči, To je potrebné pre jej novú úlohu vo filme "Sme Millers", kde Jennifer bude hrať úlohu striptérky Rosie. Všetko isté Mandy Ingber pripravilo na tréning nový hviezda, ktorá kombinuje dynamickú asanta z ashtanga jogy s cvičeniami na tyči. "Som si istá, že Jennifer sa s touto úlohou vyrovná bez akejkoľvek prípravy," hovorí filmový režisér Rosan Marshall Thurber. "Má nádherné telo!"

Diéta Jennifer Aniston

V priebehu rokov Jennifer Aniston nasledovala zónu stravy: 40% sacharidov, 30% bielkovín a 30% tuku v strave. Sacharidy sú ovocie a zelenina, zatiaľ čo tuky zahŕňajú avokády, orechy, morské ryby a rastlinné oleje. Ale v tejto strave zohrávajú hlavnú úlohu bielkoviny: musíte jesť viac mäsa, hydiny, tvarohu a vaječných bielkov.

"V istom momente som si uvedomil, že na večeru jeme hovädzie mäso s morčacím maslom a večeru na kurčatá a syr," priznáva Jennifer, "a uvedomila si, že je pre mňa ťažké jesť také jedlo." Aniston pozvala domácich hviezdnych kuchárov a odborníkov na výživu, sestry Šperky a Jill Elmore a pod prísnym vedením zmenila stravu. A neskôr napísala srdečné predslovenie svojho bestselleru The Family Chef, v ktorom priznala, že používala kuchyňu ako "sklad pre hotové jedlá", a len jej sestry ju naučili variť.

Tipy od sestry Elmore

- Je tu čo najviac zeleniny (75% celkovej stravy!).

- Nahraďte zeleninu škodlivými výrobkami, napríklad "burger" s listami hlávkového šalátu namiesto bieleho hrnca alebo "zeleninové špagety": nakrájajte mrkvu a cuketu na tenké prúžky a nalejte ich s vašou obľúbenou cestovinovou omáčkou.

- trikrát až štyrikrát týždenne konzumovať morské ryby, strukoviny a zdravé obilniny, ako je quinoa alebo špalda.

Na raňajky Aniston jedá vodný melón a pije ovocné alebo zeleninové smoothies, na obed dva alebo tri rôzne šaláty a zeleninovú polievku. A na večeru - ryby alebo kuracie mäso s bočným jedlom z fazule alebo šošovice a určite čerstvou zeleninou.

Avšak niekedy si hviezda dovolí relaxovať a objednávať svoje obľúbené tacos a burritos do domu: miluje mexickú kuchyňu a dokonca plánuje otvoriť mexickú reštauráciu v New Yorku.

Pozrite si video: 8 Hour Deep Sleep Music: Delta Waves, Relaxing Music Sleep, Sleeping Music, Sleep Meditation, 159 (August 2019).