Fit-bo

Autorský kanál inštruktora programu "Live!" Alexey VasilenkoZákladom je svetoznámy tréning American Billy Blanks - tai-bo.

Dôvod, prečo sa Alexey Vasilenko rozhodol zlepšiť tie-bo je dosť jednoduché. "Je to vynikajúci tréning," hovorí. - Raz som to dôkladne študoval. Potom som však chcel pridať niečo z môjho vlastného, ​​a to zmenu spôsobu vykonávania cvičení, čím by som bol viac energický. " V dôsledku toho sa ešte zaujímavejšie známe jabs, kríže a hojdačky (základné útoky v boxe a základné cvičenie na čiastočný úväzok v tie-bo): päť minútové súpravy, ktoré stanovil Billy Blanks Fit-bo Vasilenko, sa rozhodli urobiť dvakrát dlhšie.

"Toto je bežná prax," vysvetľuje inštruktor. - Každý tréner predstavuje niečo vlastné v disciplíne, ktorú učí. Tai-bo sa líši od môjho tréningu Fit-bo podobným spôsobom, ako sa amatérsky boxový zápas líši od boja o svetový titul. " Inými slovami, ak Blanks tai-bo je fitness tréning, potom Fit-bo Vasilenko je doslova napodobením zápasov v ringu. Samozrejme, že vás nikto nedosiahne v päste, ale budete sa učiť, ako pevne a bolestivo poraziť.

Tréningové komplexy Fit-bо s Alexey Vasilenko nájdete vo fitness-video knižnici klubu "Live!".

Pozrite si video: Was ist Fitbo? (Október 2019).