Ako dosiahnuť viacnásobný orgazmus v 7 krokoch

Myslíte si, že viaceré orgazmy majú rovnaký nedosiahnuteľný zázrak ako postava Iriny Shayk alebo koblihy na spálenie tukov? Našťastie odborníci s vami nesúhlasia. Veria, že každá zdravá žena je schopná získať opakované potešenie. Hlavná vec - jasne vykonať konkrétny súbor opatrení. Povedzme o hlavných krokoch na ceste k multiorgasmu.

S najväčšou pravdepodobnosťou nemusíte vysvetľovať, ako sú orgazmy užitočné pre naše duševné a fyzické zdravie. "Dotyk, skúsenosti s potešením a orgazmy majú veľa výhod. Posilňujú imunitný systém, regulujú spánok, zmierňujú úzkosť a depresiu, "poznamenáva sex-tréner Chris Rose. Okrem toho, dodáva, čím väčšie potešenie máte pocit, tým lepšie sa vaše telo stáva, pokiaľ ide o jeho dosiahnutie. Stane sa to preto, že endorfíny vylučované počas orgazmu sú pre neho určitým pozitívnym posilnením. A teraz si myslím, že ak jeden orgazmus prinesie toľko úžitku, tak ako sa váš život zlepší, ak sa stretnete s niekoľkými! Povieme vám o tých krokoch, ktoré vám umožnia uľahčiť proces dosiahnutia multi-orgazmu.

Nalaďte orgazmy mentálne

Môže to znieť čudne, ale dosiahnutie mnohých radostí začína v našej hlave. Takže, ako zdôrazňuje Chris Rose, začnite myslieť na seba ako na ženu s viacerými orgazmami. Tento spôsob myslenia znamená vašu ochotu pustiť sa zo svojho tela v správnom momente a ponoriť sa do neznáma a úplne sa vzdávať vašim skúsenostiam.

Spomaliť orgasmus partnera

Podľa Kim Anamiovej, odborníka na sex a odborníka na vzťahy, je vytrvalosť človeka rozhodujúca pre dosiahnutie multi-orgazmu. Napríklad, štatisticky, človek dosiahne orgazmus v priemere za 3-7 minúty. Priemerná žena potrebuje asi 20 minút na to. Z dôvodu tejto dočasnej medzery zostávajú mnohé dámy nespokojné. Preto odborníci odporúčajú nájsť spôsob, ako oddialiť vyvrcholenie partnera. Najefektívnejším spôsobom, ako to urobiť, je vždy začať hry lásky s vašou predohrou orientovanou na vás. To vám umožní začať byť nadšený skôr ako muž, čo znamená, že v určitom okamihu "vyrovnávajte".

Zamerajte sa na vaše potešenie

Podľa odborníkov sa veľa žien počas sexu zameriava nie na ich pocity, ale na to, či boli schopní muži potešiť. Napriek tomu sa obávajú, že keď "rozprávajú" svoje orgazmy, partner sa s nimi nudí alebo erekcia zmizne. "Väčšina milovníkov je veľkodušná s náklonnosťou a vychutnáva si schopnosť poskytnúť ženám viac radosti," ubezpečuje Chris Rose. Povedzte mužovi, ako vás vzrušovať. "Pre väčšinu žien sú partnerské ruky a ústa najlepším nástrojom na dosiahnutie maximálneho vzrušenia. Takže sa uistite, že váš človek vie, ako ich používať, "hovorí Chris Rose. V prípade potreby ukážte svojmu partnerovi, kde a ako by ste mali byť pohladení. Ukážte mu, ako sa chcete dotknúť, a potom ho nechajte preskúmať. Môžete tiež použiť ruky na vzrušenie. "Mnoho žien má rád súčasnú kombináciu orálneho sexu a manuálneho vzrušenia. Táto kombinácia je veľmi efektívna, pretože vám umožňuje používať klitoris aj pysky, "vysvetľuje expert.

Ovládajte dýchanie

"Keď ľudia vzrušujú, majú tendenciu držať dych alebo dýchať príliš často," poznamenáva Kim Anami. Avšak dýchanie musí byť hlboké a stabilné, aby sa dosiahol multi-orgazmus. To vám pomôže úplne oddýchnuť počas pohlavného styku, zvyšuje silu a hĺbku potešenia.

Dosiahnuť maximálne vzrušenie

"Mnohé ženy sa nedovolia, aby boli úplne vzrušené, a vzrušenie je to, čo prináša viac orgazmov. Je to dlhá cesta a možno to nebudete môcť urobiť prvýkrát, ale existuje veľa techník, ako to urobiť, "vysvetľuje Chris Rose. Najmä odborník odporúča: akonáhle je partner vo vás, pokračujte v stimulácii klitorisu. Podľa odborníka je pohladenie tohto tela kľúčom k multi-orgazmu pre väčšinu žien.

Buďte v kontakte s mužom

Viacnásobné orgazmy sú veľmi hlboké skúsenosti s úplným uvoľnením. Preto je veľmi dôležité, aby ste boli v tomto momente v plnom kontakte s vaším partnerom. "Musíte aktívne udržiavať vizuálny kontakt s ním. Budete sa cítiť zraniteľnejšími a otvorenejšími, ale tieto pocity spôsobia, že prežívame hlboké potešenie, "vysvetľuje Kim Anami. Ak sa však po prvýkrát nepodarilo dosiahnuť multi-orgazmus, nenechajte sa odradiť. Len relaxujte a udržujte si cvičenie. Skôr alebo neskôr dosiahnete svoj cieľ.