Leonid Zaitsev: čo robiť predtým, namiesto nuda a namiesto toho

Raz som sa ma pýtal: "Je to nudné, aby ste žili v obci, strávili každý deň 6-8 hodín školení a počas víkendov organizovali semináre doma?" Táto otázka ma znepokojila. V priebehu rokov tréningu a predovšetkým po začatí práce v klube "LIVE!" Som si ani nezabudla na nudu.

Samozrejme, v mojom živote, ako v živote akejkoľvek inej osobe, sa stávajú udalosti, ktoré ju rozdeľujú na "pred" a "po". Väčšina zo všetkého si však vážim, čo sa medzi nimi deje. A nemôžem to nazvať nudným.

Po prvé, o živote v dedine. Nedávno som nechodil na semináre v iných mestách a krajinách. A tu je dôvod, prečo: V máji som začal s dvomi Alabay alebo stredoasijskými ovčiakmi. Chovateľ a mnohí moji priatelia boli dosť skeptickí voči myšlienke držať dvoch ázijských chlapcov v tom istom dome. Ale myslel som si, že keďže mám dosť trpezlivosti, aby som vyškolil toľko ľudí, potom to určite stačí pre dvoch psov.

Počas niekoľkých mesiacov života v mojom dome som si uvedomil, že som urobil to správne: s nimi sa nebudete nudiť.

Dokonca predtým, než sa psy objavili v mojom dome roztomilé drobné stvorenie s výrazným výrazom a strapcami.

Nudné drobky nedali myš, luky, nite, záclony a všetko, čo visí zlé, stojí alebo klamstvá. A odo mňa vyrastal - tréning s posilňovaním.

Teraz o mojej "nudnej práci". Tento rok sme natočili pokračovanie "Fit-mix" na "LIVE!". Emócie ma zaplatili a účastníkov. Dokonca aj môj hosť Sasha, ktorý po mnoho rokov pracoval v cirkusových predstaveniach po celom svete a študoval pilates v Hongkongu, pripustil, že tréning bol účinný.

Okrem natáčania sa nudia a lekcie sú "nažive". Všetky moje vonkajšie aktivity sú odložené aspoň do zimy, keď budú mať psy jeden rok a môžu zostať nejaký čas. V tomto roku však nedošlo k žiadnemu nedostatku seminárov: držali sa priamo v mojom dome. Než som začal budovať telocvičňu, nebolo to tak veľa hostí. A každý, kto chcel byť fotografovaný ako pamätník, mohol ľahko umiestniť na verandu.

Ale v triede musel urobiť priestor.

A keď sa sen splnil (mimochodom, ťažko sa mi zdalo bez spolupráce s "LIVE!") A to bolo možné trénovať v hale, situácia sa zmenila veľa. Sotva sme sa na verande ...

... ale na druhej strane slobodne trénujeme v telocvični A taká veľká spoločnosť, v ktorej, aj keď sa chcete, nebudete nudiť.

A ak by som stratil hodiny, ktoré strávim, boli by nové myšlienky a nové programy? Poviem vám, mimochodom, o jednom z mojich posledných pripomienok. Pred natáčaním prvej sezóny jedna z verzií názvu autorského programu znelo ako "Pilates pre mužov". Potom sme nepovedali, že vzhľadom na to, že program sa môže javiť ako nejasný pre predstaviteľov silnejšieho pohlavia: podľa štatistiky sú Pilates a Fit Mix a ďalšie programy televízneho kanála viac dámami sledované. Napriek tomu po niekoľkých ročných obdobiach, keď sa pozerám na to, ako sa na poslednom seminári synchronizovali Ženya, Igor a Sasha, rád by som si myslel, že disciplíny "LIVE!" A najmä moje školenia môžu zaujímať nielen ženy.

Čo si myslíte?