"Tanečná aerobik"

Na rozdiel od klasickej aerobiky, ktorá je založená na nenápadných krokoch, základ programu "Dance Aerobics" televízneho kanála "LIVE!" Vytvoril pohyby hip-hopových, latinských a iných tanečných štýlov.

? História aerobiku je zakorenená v telesnej výchove amerických vojakov. "Skákanie na mieste s tlieskami nad hlavou, cvičenie ako" sekanie palivového dreva "sú všetky ozveny drsného armádneho každodenného života," hovorí. V 80. rokoch minulého storočia, herečka Jane Fonda, založená na týchto jednoduchých pohyboch, prišla s vlastným smerom tanečnej aerobike: rovnaké skoky s klapkami, ale rytmickou hudbou a elegantnými gymnastickými plavkami a legnami. Avšak v priebehu času sú legíny, nadácia a jej program zastarané.

Nová generácia rozhodne vyberá tanečnú aerobiku. To by mohlo zabezpečiť, aby každý, kto navštívil. Väčšina inštruktorov, bez ohľadu na druh spôsobilosti, na ktorú sa špecializujú, používala vo svojich vystúpeniach tance. Inštruktori "LIVE!" Vo svojom programe "Dance Aerobics" kombinujú jednoduché aeróbne kroky a tanečné kroky, aby lekcie boli zábavnejšie.

Je chybou považovať lekcie "Tanečná aerobik" za hlavnú triedu v salsa alebo. Ak sa niekto chce učiť, je lepšie sa zapísať do štúdia. Ak sa však angažujete v tanečnej aerobike, máte záruku, že stratíte váhu a pumpujete hlavné svalové skupiny.

s Mariou Erlashovou a Tarasom Klimovom nájdete vo fitness-video knižnici klubu "LIVE!".

Aj v našej videotelefóniovej knižnici je Natalia Kolesnikova a Taras Klimov.