Fitness semináre "LIVE!" v Kazaň

Bezprostredne v septembri sa v Kazaň konajú tri fitness semináre "Live!". Pozývame kazanských občanov a obyvateľov regiónu Volga, aby sa stretli s Marina Korpan, Alexejom Merkulovom a Juliou Zaičenkovou.

Od 3. do 4. septembra privíta Joga House Center v Kazaňu najobľúbenejších inštruktorov klubu "LIVE!" - Marina Korpan, Alexey Merkulov a Yulia Zaichenkov.

Inštruktor "žiť!" Marina Korpan bude mať v Kazaňe praktické kurzy a prednášky pre všetkých, ktorí snívajú o krásnej osobe. Účinnosť dychových cvičení autorského programu Korpan už potvrdili tisíce študentov. "Prvou úlohou je zvládnuť cvičenia," hovorí Marina. - Druhým je naladiť sa na pravidelné hodiny. Treťou je vyrovnanie výživy. Verte mi: tak ja aj mnohí z mojich študentov stratili svoju váhu presne týmto spôsobom! "Na seminári v Kazaňe pomôže Marina každému účastníkovi dávať správnu dýchaciu techniku ​​a vysvetlí, ako funguje jej program. "Dva dni intenzívneho tréningu sú dostatočné na to, aby napravili hlavné chyby a úplne zvládli systém," hovorí Marina. "A efekt nebude príliš dlhý: pripravte sa na pár centimetrov v páse a bokoch za niekoľko dní."

Inštruktor "žiť!" Na začiatku seminára sa vždy prispôsobuje vážne práce. "Kundalini joga je mocný nástroj, ktorý môže každému z nás pomôcť zmeniť seba a svet k lepšiemu," hovorí Alexey. "Počas týchto dvoch dní sa budem snažiť dať na cestu k pochopeniu vášho pravého Ja." Počas prednášok bude Merkulov rozprávať o veľkých gikoch Sikhizmu, o teórii desiatich telies vedomia a o zmene astrologických rán, ktoré zmení život celého ľudstva. "Intenzívne cvičenia a jedinečné meditatívne techniky kundalini jogy nám umožnia ísť za bežné," hovorí Alexey. - Budeme komunikovať a pomáhať si navzájom otvoriť sa v rozhovoroch a hrách. Príďte získať nový zážitok a príležitosť pozrieť sa na život inak. "

"Zdrojom vitality je v každom z nás," hovorí inštruktor, "LIVE!". "Našou úlohou je prebudiť ho." Základom "Flexibilnej sily" je vedomý vplyv na energetické centrá tela. Dvakrát denný seminár Julie tradične začne praxou hlbokého hojenia - zodpovedá hlavnému energetickému kanálu v jemnom tele. Účastníci seminára čakajú na dynamické meditácie, komplexy rekreačných cvičení s prvkami Kriya jógy, prax omladenia a dokonca aj tanca. "Pripravte sa na nezabudnuteľné objavy," hovorí Julia. "Teším sa na stretnutie s Kazanom a obyvateľmi tohto nádherného mesta a som presvedčený, že to bude zaujímavé a užitočné pre nás všetkých!"

Fitness seminár "Lose Weight with Marina Korpan" sa bude konať 3. - 4. septembra v Kazaňe v Yoga Centre Yoga Center. Registrovať sa na seminár.

Fitness seminár "Kundalini jóga" s Alexejom Merkulovom sa uskutoční v dňoch 3. - 4. septembra v Kazaňe v Yoga House Yoga Centre. Registrovať sa na seminár.

Fitness seminár "Flexible Power" s Juliou Zaichenkovou sa uskutoční v dňoch 3. až 4. septembra v Kazani v Yoga House Yoga Centre. Registrovať sa na seminár.