Fitness víkend Fit-mix: ako Leonid Zaitsev prijal hostí

Zoznámenie sa s účastníkmi fitnes víkendu "Fit Mix" sa uskutočnilo skôr, ako prekročili hranicu môjho domu. Ale nedokázala som si predstaviť, že po tom, čo sme sa zhromaždili pod rovnakou strechou, tento víkend strávime s takými výhodami.

Náš známy účastníci turné "Fit-Mix" na návšteve Leonida Zaitseva sa uskutočnili ešte pred piatkom 13. mája, kedy mali prekročiť prah svojho domu. Mila a Natalia boli zastrelení v pokračovaní "Fit-mix" na "LIVE!" A s nimi som pripravený ísť do ohňa a do vody. Podarilo sa nám komunikovať so všetkými ďalšími potenciálnymi hosťami na webe "LIVE!" A telefonicky. Tatiana bola jedným z prvých, ktorí odpovedali na môj článok, kde som pozval hostí, a dokonca sme si niekoľkokrát poblahoľovali párty dovolenky prostredníctvom SMS. Eugene a Tatiana už šli na kondičné turné s "LIVE!" A už dávno ísť niekde so mnou, ale pochybovali, či si s sebou vziať svojho šampióna mačiek. V dôsledku toho sa rozhodli nechať mačku doma. Alexander a Ivan - každý z nich ma zaujímal vlastným spôsobom. Alexander - s jeho pôvodnými komentármi na blogoch na stránke "LIVE!". Ivan - skutočnosť, že je doktor, ktorý má záujem o Ayurvedu. Julia okamžite usporiadala komunikáciu a povedala, že je inštruktorom, ale v súčasnosti "pracuje" s matkou dieťaťa. Elena potvrdila svoj vážny postoj k výletu tým, že sa narodila so mnou v ten istý deň a Scorpioni dávajú prednosť tomu, aby si dosiahli svoje vlastné. Doslova, po niekoľkých slovách hovoriť telefónom s manželom Larissy, som si uvedomil, že tam je niekto, kto by určite išiel. Larisa sama dodala, že už ma navštívila v tréningu. Všeobecne som tento piatok 13. mi sľúbil mnohé nové zaujímavé stretnutia.

Všetci volali inak. My s Tatianou, Elenou a Larisou sme sa dostali na elektrický vlak, potom pešo a na štvorkolkách. V čase, keď sme prišli, Evgeny a Tatiana, Alexander a jeho syn Artem a Ivan, ktorí sa dostali do auta, už tu boli - ale nie preto, že auto bolo rýchlejšie, ale preto, že sme opustili oveľa neskôr. Natalia, Mila a Julia budú v sobotu. Navyše, Yulin zostal pochybný až do poslednej chvíle kvôli chorobe dieťaťa, ale našťastie sa všetko ukázalo dobre.

Samozrejme, nie je úplne obvyklé, keď vstúpite do svojho vlastného domu, aby ste videli, aj keď sú veľmi priateľskí a otvorení, ale stále úplne nových ľudí, ktorí vás tiež stretávajú ako starého priateľa. Bolo to lichotivé, zábavné a zároveň trochu alarmujúce. Ale čoskoro zmizli úzkosti a strávili sme zvyšok večera ako dobrí starí priatelia. Je pravda, nie všetci. Ivan, ktorý dodržiava tradície Ayurvedy, múdrosť, s ktorou má ešte čas sa s nami podeliť počas nasledujúcich dvoch dní, pokojne spal vo svojej malej miestnosti v druhom poschodí.

Sobotný program sme začali s malou úvodnou prednáškou - rozhovorom o zdraví a rezervách nášho tela. Hovorili najmä o maximálnom počte kalórií, ktoré človek dokáže minúť na cvičenie. Po niekoľkých hodinách tento "malý" úvod, ktorý hrozil rozvinutím do dosť intenzívnej diskusie, bol prerušený príchodom Nataly a Mily.

Prvé školenie som venoval vypracovaniu kombinácie na stoličke, ktorú sme natočili v pokračovaní "Fit-mix". Napriek tomu, že sa všetci veľmi snažili, za dve hodiny sme zvládli len malú časť kombinácie. Natalia a Mila, účastníci filmu Fit-Mix, dokonca o tom trošku kritizovali. A horlivý zástanca praxe Tatiana túžil po pokračovaní. Ale keď sme čakali na obed.

Po obede mal niekto odpočinok a niekto počúval Ivana, ktorý so všetkými láskavým spôsobom zdieľal svoje znalosti o Ayurvede. V sobotu večer av nedeľu ráno sme absolvovali tréning na gravitačných tréneroch a pripravili naše telo na rozhodujúci útok na kombináciu na stoličke. Všetko sa ukázalo - na záverečnom tréningu sme konečne prekonali stoličku a zároveň sme rozpracovali nejaké dýchacie techniky.

Bohužiaľ, počasie bolo také, že keď som šiel na kvadrík, aby som sa stretol s Juliou, radšej som sa zabalil do kapucne. Ale, ako viete, dážď nie je prekážkou pre futbal, a to znovu potvrdil môj mladší syn Max a syn Alexander Artem, doslova orať po mokrom futbalovom poli v snahe o loptu.

Sobotný kúpeľ a nedeľné grilovanie na oheň. Stolný tenis a kolektívne prezeranie fotiek, ktoré môj najstarší syn Vitaly a priateľka Alonya klikli na viac ako tisíc. Náhodne rozbité sklo a doska, ktorá padla na Mila z žalúzií, ktorú samotná "obeť" odmietala volat, iba ako rímsa. Prejdite sa do kostola a prechádzajte lesom na štvorkolkách (pozri "Deníky šťastného otca rodiny"). Zoznam našej zábavy môže pokračovať dlhú dobu.

Ale najdôležitejšia je samozrejme komunikácia a opäť komunikácia s ľuďmi, bez ktorých ani môj domov po tomto víkende sa mi zdá trochu prázdny.

Všeobecne platí, že piatok trinásteho sa môže považovať za dobrý deň - čo si myslíte?

Užitočné odkazy:

Video "Pilates" a "Fit-mix" s Leonidom Zaitsevom vo fitness-video knižnici klubu "LIVE!".